Kamenjak kod Crikvenice Kuća s okućnicom i 2 parkirna mjesta | 3 km od mora
Na prodaju je zapadna polovica kuće smještena u mirnom naselju Kamenjak, svega 3 km udaljenom od centra Crikvenice i mora. Nekretnina nudi potpunu privatnost zahvaljujući vlastitom prilazu, odvojenoj okućnici i činjenici da nema neposrednog doticaja s drugom polovicom objekta.
Kuća se prostire na dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja i kupaonica, dok su na katu smještene dvije spavaće sobe i zaseban WC. Postojeći raspored prostorija moguće je prilagoditi potrebama budućih vlasnika.
Nekretnini pripada lijepa okućnica te dva parkirna mjesta, što dodatno doprinosi funkcionalnosti i udobnosti svakodnevnog života.
Napomena: Nekretnina nije etažirana te predmet prodaje predstavlja idealni suvlasnički udio u nekretnini. U naravi se koristi i prodaje zapadna polovica kuće s pripadajućom okućnicom, vlastitim prilazom i parkirnim mjestima.
Kući je potrebna adaptacija, što budućem vlasniku pruža priliku da je uredi prema vlastitim željama i stvori ugodan dom ili kuću za odmor na atraktivnoj lokaciji u blizini mora, a ipak izvan gradske gužve.