Selce prostran dvosoban stan s dvije lođe, pogledom na more i parkirnim mjestom.
Ova nekretnina u mirnom dijelu Selca pruža upravo ono što većina kupaca traži funkcionalan raspored, ugodno okruženje i kvalitetu života.
Stan se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe, udobnog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice te praktične ostave (špajze) koja pruža dodatni prostor za pohranu.
Posebna prednost ovog stana su dvije lođe. Na jednu se izlazi iz jedne spavaće sobe, dok je druga dostupna iz druge spavaće sobe i dnevnog boravka.
Stan je klimatiziran, uredno održavan i potpuno spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.
Uz stan dolazi vlastito parkirno mjesto, a budućim vlasnicima na raspolaganju je i zajednička okućnica, idealna za opuštanje na otvorenom.
Zgrada je vrlo uredna i kvalitetno održavana te se nalazi na mirnoj lokaciji koja osigurava privatnost i ugodan boravak, a istovremeno je u blizini svih potrebnih sadržaja i mora.
Prednosti nekretnine:
- mirna i ugodna lokacija
- dvije prostrane spavaće sobe
- dvije lođe
- pogled na more
- praktična ostava (špajza)
- klimatiziran stan
- vlastito parkirno mjesto
- zajednička okućnica na korištenje
- uredna i održavana zgrada
- useljiv odmah, bez dodatnih ulaganja
Ako tražite nekretninu za ugodan obiteljski život, odmor ili kao investiciju za turistički najam, ovaj stan predstavlja izvrsnu priliku. Spoj mirne lokacije, funkcionalnog rasporeda i pogleda na more čini ga nekretninom koju vrijedi pogledati.
Za više informacija i dogovor oko razgledavanja slobodno nas kontaktirajte.
ID KOD AGENCIJE: 8182
Igor Zubović
Agent s licencom
Mob: 0992770405
Tel: 051403771
E-mail: igor@joda-nekretnine.hr
www.joda-nekretnine.hr