Stivašnica – trosoban stan u novogradnji s pogledom na moreU uvali Stivašnica, oko 250 metara od mora, prodaje se trosoban stan S2 smješten na visokom prizemlju Zgrade A u novogradnji.
Projekt se sastoji od dva dvojna objekta s četiri etaže, a svi stanovi imaju otvoren pogled prema moru. Prilikom projektiranja posebna pažnja posvećena je funkcionalnom rasporedu i privatnosti između stambenih jedinica.
Stan S2 ima ukupnu obračunsku površinu od 90,41 m² te se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom.
Stanu pripada:
natkrivena terasa 16 m²
jedno parkirno mjesto
Početak gradnje planiran je za rujan 2026. godine, dok se završetak radova i useljenje očekuju do kraja 2027. godine.
Stivašnica se nalazi u blizini Rogoznice, s dobrom povezanošću prema Primoštenu, Trogiru i okolnim mjestima. Lokacija pruža mirnije okruženje uz blizinu mora, što nekretninu čini pogodnom za stanovanje, odmor ili turistički najam.
Za više informacija i dogovor oko razgledavanja slobodno nas kontaktirajte.
ID CODE: 694
Materra Nekretnine
Mob: +385 99 3473562
E-mail: info@materra.estate
www.materra.estate