Četverosobni stan Opatija, Centar, Opatija

€ 420.000
4
72 m²
2
PR
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 06. 08. 2026.
Opis

referenca: 8509

Opatija centar – Dva uređena stana, 200 m od mora

OPATIJA – Dva uređena stana u strogom centru, 200 m od mora

Na prodaju je potpuno renovirana i vrhunski uređena nekretnina ukupne površine 72 m², smještena u prizemlju uredne stambene zgrade s novom fasadom u samom srcu Opatije. Lokacija je jedna od najvećih prednosti ove nekretnine – more, Lungomare, restorani, trgovine i svi ostali sadržaji nalaze se na svega 200 metara udaljenosti.

Nekretnina je funkcionalno podijeljena na dvije potpuno zasebne stambene jedinice, što je čini izvrsnim izborom za turistički najam, dugoročnu investiciju ili kombinaciju vlastitog stanovanja i ostvarivanja prihoda.

Veći stan površine približno 50 m² sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice te je moderno i kvalitetno uređen s naglaskom na udobnost i funkcionalnost.

Druga stambena jedinica površine približno 22 m² izvedena je kao garsonijera s galerijom te predstavlja idealan prostor za turistički ili dugoročni najam.

Oba stana prodaju se potpuno namještena i opremljena, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Grijanje i hlađenje riješeni su inverter klima uređajima, a u obje jedinice izvedena je priprema za podno centralno grijanje. Ugrađena je kvalitetna vanjska stolarija i korišteni su vrhunski materijali tijekom kompletne adaptacije.

Stanovima pripada pravo korištenja zajedničke terase površine približno 15 m², uređene dogovorom suvlasnika zgrade.

Po želji budućeg vlasnika, stanovi se mogu jednostavno spojiti u jednu prostranu stambenu cjelinu manjim građevinskim zahvatom.

Prednosti nekretnine:

strogi centar Opatije svega 200 m od mora i Lungomarea dvije potpuno odvojene stambene jedinice ukupna površina 72 m² potpuno renovirano i uređeno prodaje se kompletno namješteno priprema za podno grijanje inverter klima uređaji kvalitetna stolarija zajednička terasa na korištenje mogućnost spajanja u jedan veći stan kategorizirano za turistički najam izvrsna investicija za turistički ili dugoročni najamZahvaljujući vrhunskoj lokaciji, kvalitetnoj adaptaciji i mogućnosti ostvarivanja prihoda od najma, ova nekretnina predstavlja rijetku priliku za kupnju u samom centru Opatije.

Provizija agencije za kupca iznosi 3% + PDV i plaća se u slučaju kupovine nekretnine kod zaključenja kupoprodajnog Ugovora.

ID CODE: 8509

Euro Immobilien d.o.o.
Mob: 385994440660
Tel: +385 51 220 024
E-mail: info@euro-immobilien.hr
www.euro-immobilien.hr
Značajke
Vrsta
Četverosobni stan
Ugovor
Prodaja
Kat
Prizemlje
Katovi zgrade
2
Dizalo
Ne
Površina
72 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Udaljenost od mora
200 m
Informacije o cijeni
Cijena
€ 420.000
Cijena po m²
5.833 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    1950
  • Grijanje

    Samostalno, zrak
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+12
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili