1/38
map icon

Obiteljska vila 370 m², novo, Privlaka

Privlaka
€ 1.650.000
5 prostorije
370 m²
3+ kupaonice
Ne Dizalo
Terasa
Namješteno

Bilješka

Oglas ažuriran 02. 05. 2025.
Opis

referenca: 139764

Luksuzna vila s bazenom i pogledom na more i Velebit

Prodaje se luksuzna vila s bazenom, smještena u mirnom dijelu Privlake, u blizini Zadra, na udaljenosti od svega 800 metara od mora. Okružena mediteranskim biljem i kamenim zidovima koji pružaju potpunu privatnost, vila nudi prekrasan panoramski pogled na Zadarske otoke i otvoreno more. Izgrađena je 2023. godine i prostire se na tri etaže – prizemlje, prvi kat i krovna terasa – s ukupnom neto korisnom površinom od 370 m², na parceli površine 515 m².

U prizemlju se nalazi ulazni prostor, kupaonica, praonica, tehnička prostorija, te prostrana kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, koji su staklenim stijenkama povezani s natkrivenim terasama i sunčalištem oko grijanog bazena od 32 m². Na katu se nalaze četiri komforne master spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, dok dvije sobe imaju i vlastite terase s pogledom na bazen i okoliš. Unutarnje stepenice vode do prostrane krovne terase veličine 117 m² na kojoj se nalaze vanjska kuhinja s plinskim roštiljem i blagovaonski stol pod natkrivenim dijelom, dok nenatkriveni dio nudi jacuzzi masažnu kadu i sunčalište s pogledom na more.

Vila je opremljena najkvalitetnijim materijalima i uređena dizajnerskim namještajem po mjeri. Podovi su obloženi poliranim kamenim pločama iz kamena Plano, a kupaonice keramikom velikog formata. Namještaj u dnevnom boravku i blagovaonici potpisuje Caligaris, dok je ostatak izrađen po narudžbi u skladu s najnovijim trendovima. Grijanje i hlađenje osigurani su putem dizalice topline i kanalskih ventilokonvektora, uz podno grijanje kroz cijeli interijer. Vanjska stolarija je ALU profila s troslojnim IZO staklom, a fasada termoizolirana slojem debljine 10 cm.

Okućnica je pomno uređena i upotpunjena grijanim bazenom, sunčalištem i zelenilom. Vila se prodaje potpuno namještena i opremljena, spremna za useljenje ili luksuzni turistički najam. Kupac je oslobođen plaćanja poreza na promet nekretninama jer je investitor pravna osoba.

Privlaka je šarmantno ribarsko i turističko mjesto udaljeno samo 15-ak minuta vožnje od Zadra. Smještena na prostranom pješčanom poluotoku između Nina i otoka Vira, Privlaka nudi čisto more, plitke uvale i sve potrebne sadržaje za kvalitetan život i odmor: trgovine, restorane, poštu, ambulantu.
Ako želite znati više, možete razgovarati s Davor Perišić.
Značajke
Vrsta
Obiteljska vila | Puno vlasništvo | Luksuzna nekretnina
Ugovor
Prodaja
Kat
Prizemlje
Katovi zgrade
2
Dizalo
Ne
Površina
370 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
4
Kuhinja
Otvorena kuhinja
Kupaonice
3+
Namješteno
Da
Terasa
Da
Grijanje
Samostalno, podno grijanje, pokreće dizalica topline
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Pogled
More, planine
Ostale karakteristike
  • Orijentacija prema van
  • Protuprovalna vrata
  • Vanjska stolarija s trostrukim staklom / PVC
  • Bazen
Detalji površine

Stambeni prostor

Kat
Prizemlje
Površina
370,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
370,0 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.650.000
Cijena po m²
4.459 €/m²
New
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2023
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Grijanje

    Samostalno, podno grijanje, pokreće dizalica topline
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+35 fotografije
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili