Kantrida - uvijek bila i ostala ponosna, pomalo i ohola ljepotica zapadnog dijela grada Rijeke, svjesna svoje ljepote, posebnosti i privlačnosti.
Kantrida predio drugačije "vibre", spoja industrije i sportsko - turističkog sadržaja, daje ovom predjelu posebnu ulogu.
U jednom od posebnih "kantuna" sa prekrasnim otvorenim pogledom na more smjestio se stan površine 55 m2 (1S+DB), sa prekrasnom natkrivenom terasom, još ljepšeg pogleda na more, u blizini mora i lijepe plaže na udaljenosti cca 100 metara.
Stan je kompletno renoviran od instalacija do unutrašnjeg uređenja.
Okućnica površine cca 220 m2 također je kompletno uređena garažnim prostorom, konobom sa natkrivenom sjenicom, kao i vanjskim bazenom sa popratnim sunčalištem pogleda na otok Cres, Opatiju i šire.
Jacuzzi.
Vrt.
Roštilj.
Potpuna privatnost za opuštanje i odmor.
Vrlo lijepa nekretnina, vrijedna Vaše pažnje, zaista rijetkost na tržištu, svojim smještajem i posebnošću iskorištenog prostora i same lokacije.
Posebno atraktivna lokacija, na udaljenosti cca 100 m od mora, kao i drugih korisnih sadržaja unutar par minuta.
Vrijedi pogledati i odlučiti se za svoj "Mali Raj" ili kao gotova spremna investicija za turističko iznajmljivanje...
Tko voli, nek izvoli!
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.
ID CODE: 329
Sandra Grus
Agent s licencom
Mob: 091 643 5222
Tel: 091 643 5222
E-mail: info@svijesnost.hr
www.svijesnost.hr