1/30

Stan novo, Novalja

€ 534.200
123 m²
Ne Dizalo

Bilješka

Oglas ažuriran 02. 08. 2025.
Opis

referenca: A684

Novalja, Jakišnica, penthouse apartman s pogledom na more

Prodaje se četverosobni apartman (S3) ukupne neto površine 122,81 m2 na drugom katu novogradnje sa samo pet stanova u Jakišnici na otoku Pagu.

Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri sobe, tri kupaonice, wc-a i velike terase površine 35,22 m2 s pogledom na more. Apartmanu pripada i spremište u podrumu površine 12,17 m2, kao i dva parkinga.

Bruto površina apartmana iznosi 164,54 m2.

U gradnji se koriste samo najkvalitetniji materijali i to Mitra protuprovalna i protupožarna vrata, unutarnja vrata u mdf-u sa skrivenim pantama i sa dizjanerskim Dnd kvakama. Troslojna stakla s komarnicima i roletama na struju. Kvalitetan Bjelin parket u sobama, talijanska gres porculan keramika u velikim formatima 60x120, podno električno grijanje, Daikin klima u spavaćim sobama i dnevnom boravku, Geberit wc školjke, Hangrohe slavine i tuševi, tuš kabine s kaljenim staklom 8 mm i dr.

Zgrada se nalazi u mirnoj ulici, na samo 3 minute hoda do mora.

Završetak radova 2025.g.

Značajke
Vrsta
Stan | Prosječna klasa nekretnine
Ugovor
Prodaja
Dizalo
Ne
Površina
123 m²
Spavaće sobe
0
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 534.200
Cijena po m²
4.343 €/m²
New
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+27 fotografija
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili