U prodaji je samostojeća kuća smještena u mirnom i prirodom okruženom naselju Volarice, nedaleko od Senja. Ukupna stambena površina iznosi 80 m², dok se kuća nalazi na iznimno prostranoj okućnici veličine 1.695 m², što pruža brojne mogućnosti za korištenje prostora na otvorenom.
Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice i balkona. U suterenu se nalazi konoba površine 8 m², koja je pogodna kao ostava ili pomoćni prostor prema potrebi. Ispred kuće prostire se natkrivena terasa s koje se pruža opuštajući pogled na zelenilo, idealna za uživanje u miru i tišini daleko od gradske vreve.
Na velikoj okućnici nalaze se i dva dodatna spojena objekta – jedan služi za skladištenje drva, a drugi kao ostava. Veličina parcele omogućuje organizaciju brojnih vanjskih sadržaja poput vrta, dječjeg igrališta, prostora za rekreaciju ili dodatne pomoćne objekte, a istovremeno nudi mogućnost parkiranja više od deset vozila.
Kuća je jugozapadne orijentacije, čime je osigurano obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, osobito u popodnevnim satima. Prodaje se potpuno namještena, s ugrađenim klima uređajem i kaminom u kuhinji, koji omogućuje grijanje u hladnijim mjesecima.
Kuća se nalazi u prirodnom okruženju, a more je udaljeno samo 500 metara zračne linije, a plaže i centar Sv. Jurja nalaze se na 1 km udaljenosti. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za sve koji traže mir, prostor i privatnost, bilo za osobnu upotrebu, stalno stanovanje ili kao investiciju za turistički najam.
ID KOD AGENCIJE: 1258
Adrijana Horvat
Agent s licencom
Mob: +385 99 883 3360
Tel: +385 51 333 888
www.relax-nekretnine.com
Stefan Štula
Agent s licencom
Mob: +385 99 883 3307
Tel: +385 51 333 888
www.relax-nekretnine.com
Dodatne informacije:
Tlocrtna površina nekretnine: 95
Energetski razred: Energetski certifikat je u izradi
Klasična kuća: da
Namjena: stambeno
Godina izgradnje: 1982
Tip nekretnine: Kuća
Pristup invalidima: uz manju adaptaciju
Terasa: da
Tip kuće: samostojeća
Broj etaža: prizemnica
Broj stanova: da
Pogled na : okolinu
Od mora: 1 km
Aerodrom Krk (Rijeka): 62 km
Aerodrom Pula: 175 km
Od centra: 1 km
Aerodrom Zagreb: 182 km
Zapad: da
Namješteno: da
Voda: da
Grijanje: drva
Asfaltni put: da
Struja: da
Telefon: da
Klima uređaj: da
Kabelska televizija: da
Internet: da
Satelitska televizija: da
Parking u vlasništvu: da
Parkirna mjesta: 7+
Površina vrta: 1695
Mirna lokacija: da
Udaljenost od centra: 1 km
Udaljenost od mora: 1 km
Balkon: da