Prodaju se dva vrhunska apartmana u potkrovlju (visoki 3,70m i u naravi oko 100m2 sa stepenicama, 2 vanjska parkirna mjesta i hodnikom) zgrade od ukupno 6 apartmana i suvlasništvo okućnice od 760m2. Apartmani su upisani pojedinačno i etažirani ali ih prodajemo samo u kompletu.
Pogled na more i Paški zaljev.
Svaki apartman ima zasebno brojilo za vodu i struju. Svaki apartman ima kuhinju, WC-kupaonicu i klimu te su svi apartmani namješteni.
Južna orijentacija.
Udaljenost do starog centra Paga i crkve je 250m a do plaže ispod hotela Pagus ima 650m.
Nova fasada je stavljena u 12.mjesecu 2022.godine te je kuća/zgrada svježe obnovljena. U zgradu se konstantno ulagalo tako da kupac nema dodatnih ulaganja.
Prvi apartman (lijevi na slici je jednosoban) a drugi apartman je dvosoban.
Manji apartman ima ukupnu korisnu površinu od 35,55m2 (za 2 osobe s mogućim proširenjem i galerijom do 4 osobe) a desni, veći apartman ima 45,50m2 (za 5 osoba i li mogućom galerijom do 7 osoba).
Svakom apartmanu pripada 1 parkirno mjesto u zajedničkom dvorištu (znači uz ovu kupnju dobivate 2 vanjska parkirna mjesta) kao i suvlasništvo dvorišta ukupne veličine od 760m2.
Zgrada ima uporabnu i građevinsku dozvolu i moguće je izgradnja bazena i popratnih sadržaja u dogovoru s ostalim suvlasnicima.
Parcela ima kamenu ogradu i velika klizna vrata na ulazu.
Bez tereta, vlasništvo uredno.
Više informacija na upit.
ID KOD AGENCIJE: 300411003-2034
RE/MAX Complete
Voditelj ureda
Mob: +385 914444271
Tel: +385 53 560 173
E-mail: complete@remax.hr
https://www.remax.hr/Complete