Četverosobni stan novo, prvi kat, Vodice

€ 485.635
4
105 m²
2
1
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: 28762

ŠIBENIK, VODICE - NOVOGRADNJA, 120 m od plaže, garaža, ostava, 3 sobe

120 metara do plaže, 3 spavaće sobe i funkcionalan raspored koji jasno odvaja dnevni i privatni dio stana upravo takvu kombinaciju danas traži najveći broj obiteljskih kupaca i kupaca koji žele sigurnu nekretninu za turistički najam

U Vodicama, u neposrednoj blizini jedne od najpopularnijih gradskih plaža, nalazi se manji stambeni projekt modernog izgleda raspoređen na četiri etaže: podrumsku etažu, prizemlje, prvi i drugi kat s pripadajućim krovnim terasama. Manji broj stanova u zgradi donosi više privatnosti, mirniji svakodnevni život i ugodniji osjećaj stanovanja u odnosu na veće stambene komplekse. Dodatnu vrijednost projektu daju garažna mjesta i spremišta u podzemnoj etaži, što je u neposrednoj blizini plaže posebno tražena pogodnost i sve važniji faktor pri kupnji nekretnine.

Stan S5 nalazi se na prvom katu zgrade te ima 88,66 m2 unutarnje stambene površine i ukupno 105,25 m2 obračunske površine. Stanu pripada garažno mjesto površine 15 m2 te ostava u podrumu zgrade površine 3,82 m2, što dodatno povećava praktičnost svakodnevnog korištenja nekretnine, posebno tijekom ljetnih mjeseci. Trostrana orijentacija omogućuje puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, dok terasa površine 12,99 m2 postaje prirodni produžetak dnevnog dijela stana. Dodatnu razinu privatnosti donosi balkon povezan s glavnom spavaćom sobom, a sam raspored organiziran je vrlo funkcionalno i praktično za svakodnevni život.

RASPORED
unutarnja stambena površina 88,66 m2
ukupna obračunska površina 105,25 m2
hodnik 9,62 m2
open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom 35,03 m2
terasa 12,99 m2
spavaća soba 1 13,33 m2
vlastita kupaonica 3,74 m2
balkon 2,75 m2
spavaća soba 2 10,31 m2
spavaća soba 3 9,67 m2
kupaonica 4,84 m2
odvojeni wc 2,12 m2
garažno mjesto 15 m2
ostava u podrumu 3,82 m2

KVALITETA GRADNJE I OPREMA
stiropor fasada za bolju toplinsku izolaciju i niže režijske troškove
PVC stolarija antracit boje izvana i bijele iznutra
električne rolete i komarnici za veću udobnost tijekom ljeta
protuprovalna i protupožarna ulazna vrata
talijanske podne obloge više klase
električno podno grijanje kroz cijeli stan ravnomjernija temperatura i ugodniji boravak zimi
klima uređaji u svim spavaćim sobama i dnevnom boravku
sanitarije njemačkog proizvođača visoke kvalitete
unutarnja stolarija izrađena po mjeri
vrata s magnetnim bravama i skrivenim pantama za čišći vizualni dojam interijera

LOKACIJA
Lokacija posebno odgovara kupcima koji žele svakodnevno koristiti plažu i sadržaje grada bez potrebe za automobilom. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, restorani, šetnica i svi sadržaji važni za ugodan boravak tijekom cijele godine. Blizina mora i centra u kombinaciji s mirnijim okruženjem čini ovaj dio Vodica jednim od traženijih za život i turistički najam.
plaža 120 m
centar Vodica nekoliko minuta hoda
trgovine i restorani u neposrednoj blizini
marina i šetnica nekoliko minuta hoda
Mikrolokacija omogućuje jednostavan svakodnevni život bez potrebe za čestom vožnjom automobilom.

ZA KOGA JE NEKRETNINA IDEALNA
Ovaj stan posebno odgovara obiteljima kojima su važne tri spavaće sobe, funkcionalan raspored i blizina plaže tijekom cijele godine. Zbog lokacije i rasporeda predstavlja i vrlo dobar izbor za turistički najam većeg kapaciteta.

Za dodatne informacije i rezervaciju stana, stojimo vam na raspolaganju.

Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja:
www.dux-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja

ID KOD AGENCIJE: 28762

Ivan Bego
Agent pripravnik
Mob: +385 91 312 1121
Tel: +385 91 480 8808
E-mail: ivan@dux-dalmacija.com
www.dux-nekretnine.hr
Ako želite znati više, možete razgovarati s Ivan Bego.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
1 kat
Površina
105 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Balkon
Ne
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 485.635
Cijena po m²
4.625 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2025
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+20
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili