KRŠAN, LABIN, ISTRA - Imanje sa 4 kuće za renovaciju i velikom okućnicom
Kršan je općina smještena u zelenilu istočne Istre. Leži jugozapadno od Parka prirode Učka, a sastoji se od više naselja.
Može se pohvaliti bogatom kulturnom i povijesnom baštinom koja u pojedinim mjestima datira još od 11. stoljeća, počevši od kršanskog Kaštela, gdje je pronađen Istarski razvod, preko plominske crkvice Sv. Jurja Starog koja krije najstariji poznati glagoljski natpis Plominski natpis, zapadnih masiva Učke i kaštela Kožljak, romaničke crkve Sv. Kvirina i freske iz 15. stoljeća s detaljima prikaza poklonstva poznatog slikara Alberta, mjesta Čepić i istoimenog jezera koje se isušuje i pretvara u obradiva polja ili od najmlađeg naselja u Istri - Potpićna
U Kršanu prodajemo ovo simpatično imanje sa starim istarskim kamenim kućama.
Imanje se sastoji od 4 kamena objekta za renovaciju i velikom okućnicom od ukupno 2.680 m2.
Na lokaciji se nalaze kuće kojima je potrebna adaptacija. Struja i voda su na terenu.
Velika okućnica je ravna i pravilnog oblika i te se nalazi unutar građevinskog područja što daje mogućnost izgradnje dodatnih objekata i poželjnih sadržaja. Lokacija nudi potpunu privatnost i mir. Imanje se nalazi na osami na rubnom dijelu naselja.
Nekretnina nudi veliki potencijal za izgradnju više objekata turističke namjene te dodatne sadržaje poput bazena i ostalih tursitičkih atrakcija.
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja
www.dux-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja
ID KOD AGENCIJE: 19009
Tina Širol
Agent s licencom
Mob: +385 95 825 4533
Tel: +385 99 640 8438
E-mail: tina@dux-istra.com
www.dux-istra.com