Obiteljska kuća 480 m², novo, Rab

€ 1.100.000
5+
480 m²
3+
Da
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 14. 12. 2025.
Opis

referenca: RAB195

Apartmanska kuća

Otok Rab je, uz Opatiju, postao jedan od prvih turističkih centara na sjevernom Jadranu i Kvarneru. Tome da postane turistička destinacija uvelike doprinosi geografski položaj Raba zbog kojeg on ima mediteransku klimu, što znači blage zime i prekrasna, topla ljeta, i obilje mediteranske vegetacije koja pruža zaštitu od sunčevih zraka i jedinstveno iskustvo sinergije mirisa, okusa i boja. Također, Rab, zahvaljujući svojoj razvedenosti obale, je ponosni nositelj naziva otoka s najviše pješčanih plaža u Hrvatskoj. Smaragdno, čisto more, prekrasne prirodne ljepote poput parkova šuma, zanimljivih geoloških formacija, kao i kulturni ostaci starijih vremena koja sežu sve do grčke Antike sve to čini Rab idealnom destinacijom za odmor od svakodnevnice.
Banjol je jedan prekrasan predio otoka Raba poznat po svoje tri pješčane plaže zvane Padova, kao i po obalnom šetalištu koje ovaj predio povezuje sa starom gradskom jezgrom Raba, gdje možete kupiti lokalne proizvode i uživati u bogatoj gastronomskoj ponudi. Rabska torta ponosno nosi oznaku hrvatski otočni proizvod, koja nam je dodijeljena od strane Ministarstva mora, prometa i infrastukture.
U ovakvoj idiličnoj sredini predstavljamo vam samostojeću apartmanu kuću novije gradnje, koja sa svojih 480 m2 nije samo investicija, već i prilika za stvaranje brenda u turističkoj industriji. Nekretnina je na velikoj parceli gdje imate dovoljno parkirnih mjesta, njegovan vrt ispred kuće sa pregršt mediteranskog bilja i cvijeća i, također, konobom sa velikim roštiljem kao nezaobilaznim mjestom za sva obiteljska druženja. Također, iza nje dječica imaju svoj kutak sa lijepo uređenim igralištem.
Sama kuća u suterenu ima konobu i spremište od cca 60 m2 gdje možete skladištiti alat i sve potrebštine koje zimska i ljetna sezona iziskuje. U prizemnom dijelu je komforan trosoban stan sa prekrasnom natkrivenom terasom. Vanjskim stepenicama se penjete na prvu etažu sa dva dvosobna stana sa južnim balkonima i pogledom na more, a u potkrovnom dijelu je također veliki trosoban apartman sa balkonom i otvorenim pogledom.
Kući je potrebno samo završiti fasadu za potpuno zablista.
Bez obzira jeste li iskusni investitor ili tek ulazite u svijet turizma, ova nekretnina vam nudi siguran temelj za vaš uspjeh.
Za sve dodatne informacije obratite mi se sa povjerenjem
Lida Orlić
+385 98 980 2954

ID KOD AGENCIJE: RAB195

Lida Orlić
Agent s licencom
Mob: 098/980-2954
Tel: +385 51 341 080
E-mail: lida.orlic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Lida Orlić.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Kat
1
Dizalo
Da
Površina
480 m² | poslovni prostor 1.330 m²
Prostorije
5+
Spavaće sobe
10
Kupaonice
3+
Balkon
Da
Terasa
Da
Detalji površine

Stambeni prostor

Kat
1
Površina
480,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
480,0 m²

Zemljište

Kat
Prizemlje
Površina
850,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Dodatno
Komercijalna površina
850,0 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.100.000
Cijena po m²
827 €/m²
New
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2002
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+23
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili