Apartamento novo, rés-do-chão, Stara Trešnjevka, Zagreb

€ 865.000
5+
230 m²
2
r/c
Não

Nota

Anúncio atualizado em 13/05/2026
Descrição

referência: I35728

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA,
Prodaje se 5S, više - etažni stan kvalitetno građen ( Tehnika ) koji se sastoji od podruma, prizemlja, 1.kata, 2.kata i potkrovlja. Stan funkcionira kao jedna cjelina. Ima svoj glavni ulaz i sporedni kroz koji se ulazi u prizemni dio koji je vrlo lagano odvojiti u zasebnu cjelinu ( moguće i sa podrumom ) koja može služiti kao poslovni prostor ili kao stan za najam. Uz stan dolaze i 4 vanjska parkirna mjesta i garaža. Slike su redom od podruma do potkrovlja!
Superfície
230 m²
Quartos
5+
Quartos
5
Casas de banho
2
Mobilado
Não
Estacionamento, lugares de estacionamento
1 em estacionamento compartilhado
Aquecimento
Central, alimentado a gás
Ar condicionado
Frio/quente
Informações de preço
Preço
€ 865.000
Preço por m²
3.761 €/m²
Eficiência energética
  • Ano de construção

    2000
  • Estado

    Novo / Em construção
  • Aquecimento

    Central, alimentado a gás
  • Ar condicionado

    Frio/quente
Descubra cada canto da propriedade
+30
Opções adicionais

Contactar o anunciante

Ou