LUKSUZAN 4-SOBAN STAN S LOGGIOM I 2 GARAŽNA MJESTA (VMD GRADNJA)
Prodaje se luksuzni stan s 4 spavaće sobe u kompleksu VMD novih zgrada u ulici Charlesa Darwina, na odličnoj lokaciji u blizini trgovina i javnog prijevoza.
Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kuhinje, blagavaonice, dnevnog boravka s izlazom na prostranu loggiu 9,24 m2, 3 spavaće sobe i 2 kupaonice.
Stanu pripada i spremište površine 5,28 m2 te 2 parkirna mjesta u garaži.
Više detalja na upit!
Vrhunska oprema uključuje:
Daikin crna Emura klimatizacija (remote) u svim sobama, podno grijanje Danfoss posebna regulacija u svim sobama (remote), kupaone osim vodenog podnog grijanja imaju i dodatno električno podno grijanje, perilica i sušilica rublja Miele, perilica suđa Miele, kuhinja Knapić izrada (Fenix materijal), ploča sa ugradbenom napom u površini za kuhanje BORA i pećnica na vrući zrak profesionalne marke BORA, ugradbeni hladnjak AEG, vanjska aluminijsko-drvena stolarija antracit boje sa troslojnim IZO staklom i komarnicima u svim sobama, parket velikog formata (Chevron) u svim prostorijama, osim u hodniku, dijelu kuhinje i lođe gdje je postavljena vrhunska keramika, instalacije za HIFI sustav Dolby Atmos provučene, za prednje zvučnike dodatne visokokvalitetne žice iz Nove boje zvuka.