Trosobni stan novo, Makarska

€ 530.690
3
133 m²
3
Da
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 8002

Trosoban stan u novogradnji na mirnoj lokaciji - S5 2.kat

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj.

Stan S5 nalazi se na drugom katu zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova.

Sastoji se od tri spavaće sobe, predsoblja, dvije kupaonice, wc-a, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te loggie.

Stanu pripada jedno parkirno mjesto u garaži i jedno vanjsko parkirno mjesto.

Cijela zgrada je orijentirana prema jugu, a stanovi na višim katovima imaju otvoreni pogled na more.

Zgrada se trenutno nalazi u visokoj roh-bau fazi, a planirani završetak izgradnje je proljeće 2026.

Za više informacija i dogovor oko razgleda nekretnine obratite nam se s povjerenjem.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Asja Pribudić

E-mail: asja@palace.agency

Kontakt broj: +385 91 111 8080

Šifra nekretnine: 8002
Ako želite znati više, možete razgovarati s Asja Pribudić.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Katovi zgrade
3
Dizalo
Da
Površina
133 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Kupaonice
3
Balkon
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 530.690
Cijena po m²
3.990 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+2
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili