1/2

Dvosobni stan novo, Makarska
€ 277.304
Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis
referenca: 7946
Stan S2, novogradnja Makarska – 81,56 m² s lođom i pogledom na more
Prodaje se stan S2 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor.
Stan se nalazi u prizemlju zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more.
Površina i raspored:
- 81,56 m² stambene površine
- Dvije spavaće sobe
- Dvije kupaonice
- Prostran dnevni boravak s blagovaonicom
- Kuhinja
- Velika lođa od 16,95 m²
Zgrada i dodatni sadržaji:
- Moderna novogradnja sa samo 8 stanova
- Mirna lokacija blizu svih sadržaja
- Suteren s garažama i ostavama
- Kvalitetni materijali i funkcionalan raspored
Dodatne opcije:
- Garaža: 1.500 €/m²
- Vanjsko parkirno mjesto: 5.000 €
- Ostava: 5.000 €
Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte
Sara Garac
E-mail: sara@palace.agency
Kontakt broj: +385 99 737 2258
Šifra nekretnine: 7946
Značajke
- Vrsta
- Stan
- Ugovor
- Prodaja
- Katovi zgrade
- 4
- Dizalo
- Da
- Površina
- 82 m²
- Prostorije
- 2
- Spavaće sobe
- 2
- Kupaonice
- 2
- Cijena
- € 277.304
- Cijena po m²
- 3.382 €/m²
Energetska učinkovitost
Godina izgradnje
2025Stanje
Novo / U izgradnjiGrijanje
Samostalno, zrakKlima uređaj
Samostalno, hlađenje/grijanje
Dodatne mogućnosti