Nova moderna vila uz samo more oaza mira.
Na prodaju nudimo ovu jedinstvenu modernu vilu smještenu na samoj morskoj obali u mirnoj uvali. Ova nekretnina je savršen spoj luksuza, udobnosti i netaknute dalmatinske prirode.
Nekretnina nudi potpunu privatnost s direktnim izlazom na plažu šum valova svakodnevna je zvučna kulisa. dok mediteransko bilje, oleandri i ukrasna stabla stvaraju aromatičnu i vizualnu oazu, savršenu za opuštanje. Prilaz vili je diskretan i osiguran privatnim parkiralištem za više automobila
Vanjski prostor nudi bazen (64), prostrano sunčalište, lounge zonu i travnatu terasu s panoramskim pogledom na more.
Unutrašnjost je organizirana na tri etaže:
Prizemlje: Otvoreni dnevni prostor (kuhinja, blagovaonica, dnevni) s izlazom na terasu, gostinjski toalet i višenamjenska soba zasebnog ulaza koja se može prenamijeniti za fitness, saunu ili radnu sobu.
Prvi kat: Dvije velike spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom i zajedničkom terasom.
Drugi kat: Luksuzna Master soba s privatnom kupaonicom i velikom terasom za potpuno opuštanje.
Vila je vrhunski opremljena (pet klima uređaja, podno grijanje u kupaonicama, solarni paneli) za maksimalnu udobnost i energetsku učinkovitost. Nalazi se blizu svih sadržaja i izvrsno je povezana autocestom.
Osim kao privatna rezidencija nekretnina ima i veliki turistički potencijal.
Rijetkost na tržištu za one koji prepoznaju prvoklasnu mirnu lokaciju.