*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 ***
Krenula je prodaja jedne od najekskluzivnijih novogradnji u širem centru Zagreba, na području Kvatrića Maksimira, projekta koji već sada privlači veliku pozornost tržišta luksuznih nekretnina. Posebno smo ponosni što imamo priliku sudjelovati u prodaji ovako prestižnog projekta za koji vjerujemo da će postati novi simbol luksuznog stanovanja u ovom dijelu grada te donijeti potpuno novu dimenziju ponude na tržištu.
Riječ je o vrhunskoj novogradnji koja spaja suvremenu arhitekturu i tradiciju zagrebačke stambene gradnje, smještenoj u širem gradskom centru. Projekt je zamišljen kao elegantna interpolacija u zagrebački blok te donosi visoke standarde gradnje, funkcionalnost i kvalitetu života kakva se rijetko nalazi na ovoj lokaciji.
U sklopu projekta u ponudi je 30 stanova različitih kvadratura, od 40 m do 158m, raspoređenih u dva objekta uličnoj i dvorišnoj zgradi.
U ponudi su:
dvosobni stanovi
trosobni stanovi
četverosobni stanovi
Ulična zgrada ima etažnost prizemlje + 5 katova, dok dvorišna zgrada ima prizemlje + 3 kata. Na etaži -1 nalaze se garažna parkirna mjesta i spremišta.
Stanovi u uličnoj zgradi orijentirani su prema jugu i sjeveru, dok su mnogi stanovi u dvorišnoj zgradi trostrano orijentirani, što omogućuje iznimnu osvijetljenost prostora. Veliki prozori, lođe, balkoni i terase osiguravaju obilje prirodnog svjetla, dok svaka stambena jedinica ima vlastiti vanjski prostor. U prizemlju su posebno atraktivni hortikulturno uređeni vrtovi koji dodatno naglašavaju osjećaj privatnosti i luksuza.
Zgrade su projektirane s armiranobetonskom konstrukcijom, a fasada je izvedena s kompozitnim sustavom toplinske izolacije i kvalitetnom završnom oblogom. Otvori na pročeljima imaju IZO stakla s roletama ili harmo griljama, dok metalne ograde balkona i terasa daju dojam profinjene transparentnosti i prozračnosti.
Interijeri su opremljeni visokokvalitetnim troslojnim hrastovim parketom, dok su kupaonice i sanitarni prostori uređeni prvoklasnom keramičkom sanitarnom opremom i porculanskim pločicama. Vanjski prostori obloženi su kamenim pločama.
Svaki stan ima etažno radijatorsko grijanje i pripremu tople vode putem plinskog bojlera, dok je hlađenje riješeno individualnim klima sustavima s unutarnjim i vanjskim jedinicama. Dizalo omogućuje direktnu i brzu povezanost garaže i stambenih jedinica.
Projekt je planiran u A energetskom razredu, a završetak radova očekuje se 2028. godine.
Uz kupnju stana obavezna je kupnja garažnog parkirnog mjesta (GPM) sa spremištem, smještenih na etaži -1.
Cijena GPM-a sa spremištem: 55.000
Vjerujemo da je ovo projekt koji će postati jedna od najprestižnijih adresa na području Kvatrića i Maksimira, idealan za sve koji žele živjeti u samom centru grada, ali u prostoru koji nudi posebnost, kvalitetu i luksuz.
Za sve dodatne informacije i prezentaciju projekta slobodno nam se javite.
Ako tražite stanovanje u samom srcu grada, u zgradi koja će biti simbol suvremenog luksuza, ovo je prilika koju vrijedi upoznati.
Drago Palić: 0914070777
drago.palic@dogma-nekretnine.com
ID KOD AGENCIJE: ZG886609
Drago Palić
Asistent u posredovanju
Mob: 091/407-0777
Tel: 01/647-3011
E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com