Četverosobni stan Kaštelir, Kaštelir-Labinci, Kaštelir-Labinci

€ 400.000
4
88 m²
1
Ne
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 31. 03. 2026.
Opis

referenca: 7679

KAŠTELIR, MODERNA PRIZEMNICA B U EKSKLUZIVNOM KOMPLEKSU

KAŠTELIR, U ponudu smo dobili modernu prizemnicu površine 88 m², smještenu u ekskluzivnom kompleksu od tri kuće u nizu, okruženu zelenilom i privatnošću. Nekretnina je idealna za cjelogodišnje stanovanje, luksuzni odmor ili investiciju za turistički najam. Svaka kuća ima vlastiti vrt i terasu, pružajući osjećaj samostalne kuće u mirnom i intimnom okruženju.

Kuća se sastoji od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, hodnika, spremišta, terase i vrta od 188 m². Uz kuću dolaze dva parkirna mjesta, od kojih je jedno natkriveno.

Unutarnji prostor odiše suvremenim dizajnom i funkcionalnošću, s dnevnim boravkom bogatim prirodnim svjetlom te prostranim spavaćim sobama. Kuća je opremljena električnim podnim grijanjem s daljinskim upravljanjem putem Wi-Fi aplikacije i dvjema klima jedinicama, osiguravajući ugodnu unutarnju klimu tijekom cijele godine.

Vanjski prostor nudi privatnost, prostor za odmor i mogućnost dodatnog uređivanja, primjerice postavljanjem bazena, dok djelomičan pogled na more dodatno naglašava opuštajuću i slikovitu atmosferu.

Kaštelir je šarmantno istarsko naselje smješteno na blagim brežuljcima, samo nekoliko kilometara od obale. Okružen vinogradima i maslinicima, nudi prekrasne panoramske poglede na prirodu i more u daljini. Ovo mirno mjesto poznato je po svojoj autentičnoj atmosferi, domaćoj gastronomiji i lokalnim manifestacijama koje slave istarsku tradiciju. Blizina turističkih središta poput Poreča čini ga privlačnim za one koji traže spokoj, a istovremeno žele biti blizu mora i svih sadržaja. Kaštelir je idealan za opuštanje, ali i za uživanje u istarskom načinu života.

Za više informacija, obratite nam se s povjerenjem.

Petra Juričić
Agent s licencom
+385 91 185 1211
petra@spatium.hr

Spatium nekretnine
+385 51 272 903
info@spatium.hr

ID CODE: 7679

Petra Juričić
Agent s licencom
Mob: +385 91 185 1211
Tel: +385 51 272 903
Površina
88 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
2 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 400.000
Cijena po m²
4.545 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+24
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili