Dvosobni stan novo, Privlaka

€ 275.000
2
110 m²
3
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 9293

Privlaka: Moderan stan u novogradnji 800 m od mora

Na prodaju je šarmantan stan u kući koji se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata.

Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i WC kupaonicom.

Na prvom katu se nalaze dvije spavaće sobe sa WC- om.

Na drugom katu se nalazi izuzetno lijepa čajna kuhinja sa terasom i jaccuzijem.
Blizina mora je 800 m, Nin 1 km, Zadar 17 km te blizina infrastrukture.

Pogodno je za obiteljski život ili turizam.
Lokacija ove nekretnine je idealna za miran i skladan obiteljski život dalje od gužvi, a u blizini su dječji vrtić i osnovna škola.

Vlasništvo je uredno.

Agencijska provizija iznosi 3% + PDV od postignute kupoprodajne cijene.

Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte

Danijela Barić

E-mail: danijela@palace.agency

Kontakt broj: +385 99 160 9296

Šifra nekretnine: 9293
Ako želite znati više, možete razgovarati s Danijela Barić.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Katovi zgrade
2
Površina
110 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
3
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, zrak
Informacije o cijeni
Cijena
€ 275.000
Cijena po m²
2.500 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026