Četverosobni stan Kustošija, Črnomerec, Kustošija Centar, Zagreb

€ 310.800
4
111 m²
2
2
Ne
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 300431083-172

Zagreb, Kustošija-četverosoban stan sa parkirnim mjestom 111m2

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja četverosoban stan s 3 terase i 1 parkirnim mjestom, svega 3 minute autom od Ilice.

Virtualna šetnja nekretninom:
https://tour.giraffe360.com/a2b74e1b98aa476ea0b197ad8859bd70

Stan se nalazi u manjoj zgradi građenoj 2012. godine koja se nalazi u mirnoj, zelenoj ulici Gornje Kustošije.

Do stana se dolazi vanjskim natkrivenim stubištem.
Ovaj prozračan i svijetao stan nalazi se na 2. od ukupno 3 kata i vrlo je lijepog prostranog rasporeda.
Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe; svaka sa svojom terasom, 2 kupaonice i otvorenog koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovanjem.
Stanu pripada označeno parkirno mjesto kao i spremište od cca 4 m2 koje se nalazi ispod stepeništa.

Orijentacija na sve četiri strane, podno grijanje na plin, dnevni boravak je klimatiziran.
Postavljena je nova aluminijska stolarija i parket pogodan za podno grijanje.

Na početku ulice nalazi se autobusna stanica. Prijevozom se stiže do Črnomerca za 5-10 minuta dok je Osnovna škola s igralištem udaljena tek jednu autobusnu stanicu.
Lokacija pruža lijepi balans između blizine grada i ugodnog mirnog stanovanja.

Ova nekretnina nudi respektabilne kvadrate, puno svjetlosti zbog velikih staklenih stijena i terasa, mirno i sigurno okruženje za obiteljski život nadomak okretišta Črnomerec.
Preporuka Vašeg agenta - dođite i procijenite sami!

ID CODE: 300431083-172

Maja Grzelja, dipl.nov.
Prodajni predstavnik
Mob: +385 91 641 0209
Tel: +385 1 670 1704
Fax: +385 1 670 1711
Kat
2 kat
Katovi zgrade
3
Dizalo
Ne
Površina
111 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Balkon
Da
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 310.800
Cijena po m²
2.800 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

B

Tlocrt
Virtualni obilazak
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+10
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili