Trosobni stan Malinska, Malinska-Dubašnica, Malinska-Dubašnica

€ 275.000
3
60 m²
1
M
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 09. 05. 2026.
Opis

referenca: 1747

Malinska, namješten dvosobni apartman na odličnoj lokaciji!

Otok Krk, Malinska, prodaje se dvosobni apartman površine 60 m2. Smješten je u visokom prizemlju višeobiteljske zgrade, na taženoj lokaciji u blizini centra i mora. Apartman ima funkcionalan raspored: ulazni hodnik, kupaonicu, dvije spavaće sobe, kuhinju s blagovaonicom i dnevni boravak s izlazom na zatvorenu lođu. Stan je klimatiziran, opremljen podnim grijanjem i PVC stolarijom te se prodaje namješten. Apartmanu pripada jedno parkirno mjesto u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, udaljenoj svega 400 m od plaže. Odlična je prilika je za vlastito korištenje ili za turistički najam. Apartman je u vlasništvu fizičke osobe i u obvezi je plaćanja poreza na promet nekretnine u visini 3%. Posjetite nas i pronađite kvadrat vašeg doma!

ID CODE: 1747

Miroslav Grđan
Agent s licencom
Mob: +385 98 924 9293
Tel: +385 (0) 51 570 101
Površina
60 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 275.000
Cijena po m²
4.583 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2000
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+9
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili