Trosobni stan peti kat, Mimara, Zagreb

€ 650.000
3
116 m²
1
5
Da
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: ZG887082

SAMO U DOGMI PENTHOUSE KOJI SE NE TRAŽI ON PRONALAZI VAS

Direktan kontakt agenta: 095 3721 999

U samom srcu Zagreb, na petom katu zgrade s liftom, nalazi se nekretnina koja ne pristaje na kompromise. Ovo nije stan za svakoga. Ovo je prostor za one koji znaju što žele i ne pristaju na prosjek.

Radi se o penthouseu koji nudi čak 76 m grijane površine uz impresivnih 40 m privatne terase prostora koji briše granicu između interijera i eksterijera. Velike staklene stijene otvaraju dnevni boravak prema terasi i stvaraju osjećaj slobode, svjetla i urbanog luksuza.

Dodatna ekskluziva? Pristup još jednoj terasi na vrhu zgrade . Privatnost na razini koju je u centru grada gotovo nemoguće pronaći.

Stan je trenutno organiziran kao: ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak, kuhinja, zatvorena lođa, spavaća soba, kupaonica, radna soba te zaseban dio predviđen za teretanu.
Grijanje je plinsko etažno centralno.

Ono što ovaj stan dodatno izdvaja je činjenica da zidovi nisu nosivi što znači da prostor možete oblikovati potpuno prema vlastitoj viziji. Minimalistički loft, luksuzni open space ili sofisticirani višesobni stan odluka je isključivo vaša.

Ovo je nekretnina koja se ne kupuje samo zbog kvadrata već zbog osjećaja, statusa i načina života koji pruža.

Prodaja isključivo putem Dogma nekretnine najveće agencije za nekretnine.

Ako tražite nešto obično, ovo nije za vas.
Ako tražite nešto posebno upravo ste ga pronašli.

Za više informacija i dogovor termina razgleda stojim na raspolaganju!

LIDIJA MATIJEVIĆ

mob: 095 3721 999
mail: lidija.matijevic@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: ZG887082

Lidija Matijević
Asistent u posredovanju
Mob: 095/372-1999
Tel: 01/647-3011
E-mail: lidija.matijevic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Lidija Matijević.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
5 kat
Dizalo
Da
Površina
116 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Kupaonice
1
Cijena
€ 650.000
Cijena po m²
5.603 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    1930
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+14
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili