Trosobni stan treći kat, Mimara, Zagreb

€ 390.000
3
102 m²
2
3
Da
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: ZG887075

STAN CENTAR 102m2

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Luksuzan građanski stan kod Botaničkog vrta (102 m)

Tražite li spoj povijesnog šarma Zagreba i suvremenog komfora, ovaj četverosobni stan predstavlja rijetku priliku na tržištu. Smješten u jednoj od najljepših zona Donjeg grada, nadomak Botaničkog vrta, stan nudi mirno stanovanje u samom srcu metropole.

OSNOVNE INFORMACIJE

Lokacija: Zagreb, Donji grad (blizina Botaničkog vrta)

Površina: 102 m

Kat: 3. kat (od ukupno 4)

Sobnost: 4-soban (3 spavaće sobe + dnevni boravak)

Orijentacija: Sjever Jug (izvrsna prirodna osvijetljenost)

Godina gradnje: 1939.

DETALJAN OPIS I RASPORED

Interijer stana je funkcionalno osmišljen s jasnom podjelom na dnevni i privatni dio. Posebnu vrijednost daju visoki stropovi od 2,90 m koji prostoru osiguravaju dodatnu prozračnost i eleganciju.

Dnevni dio: Prostrani "open space" koji objedinjuje dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu, te zasebna TV soba idealna za opuštanje.

Privatni dio: Tri komforne spavaće sobe i dvije moderno opremljene kupaonice s toaletom.

Vanjski prostori: Dva balkona pružaju kutak za kavu na otvorenom s pogledom na zagrebačke vizure.

Dodaci: Pripadajuće uredno spremište u podrumu zgrade.

VRHUNSKA ADAPTACIJA I STANJE ZGRADE

Stan je kompletno adaptiran 2010. godine, pri čemu se nije štedjelo na kvaliteti:

Konstrukcija: U spavaćim sobama postavljene su betonske deke.

Interijer: Postavljen je vrhunski parket, keramika te nova vanjska i unutarnja stolarija.

Oprema: Stan se prodaje potpuno namješten namještajem po mjeri, što omogućuje useljenje bez dodatnih troškova.

Zgrada: Izuzetno održavana; krovište i dimnjaci obnovljeni su 2021. godine. Zgrada je statički sigurna i nije pretrpjela oštećenja u potresu.

TEHNIČKE SPECIFIKACIJE

Grijanje: Etažno plinsko centralno.

Parking: Javni naplatni (I. zona) uz mogućnost povlaštene stanarske karte.

Vlasništvo: Uredno, 1/1, bez tereta.

LOKACIJA

Život u Donjem gradu nudi sve nadohvat ruke. U neposrednoj blizini nalaze se:

Zelene oaze: Botanički vrt i parkovi za šetnju.

Sadržaji: Vrtić, škole, vrhunski ugostiteljski objekti i trgovine.

Povezanost: Odlična dostupnost tramvajskih i bus linija.

Ovaj stan je idealan izbor za obitelj koja traži trajni dom u centru ili kao prestižna investicija za dugoročni najam.

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici https://dogma-nekretnine.com/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.

ID KOD AGENCIJE: ZG887075

Ivan Mustapić
Asistent u posredovanju
Mob: 095/874-1794
Tel: 01/647-3011
E-mail: ivan.mustapic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Ivan Mustapić.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
3 kat
Dizalo
Da
Površina
102 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Balkon
Da
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 390.000
Cijena po m²
3.824 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

C

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+10
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili