Četverosobni stan Privlaka, Privlaka

€ 396.000
4
107 m²
2
1
Da
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: A-3389-S

PRIVLAKA - trosoban stan S4 od 107 m2 na 1. katu, 50m od mora, NOVOGRADNJA!

PRIVLAKA – prodaje se trosoban stan S4 od 107,05 m2 ma 1. katu, samo 50m od mora, NOVOGRADNJA!

Na mirnoj lokaciji u Privlaci, predio Mletak, svega 50m od mora, smješten je ovaj pažljivo osmišljen projekt novogradnje.

Pruža se kroz 3 etaže, a svaka etaža sadrži po 3 stambene jedinice.

Posebna pažnja posvećena je orijentaciji kako bi svaki stan obilovao prirodnim svjetlom i pružao što otvoreniji pogled na more.

Svakom stanu pripada po 1 parkirno mjesto i spremište, dok stanovima u prizemlju pripadaju dvorišta, odnosno vrtovi.

Prilikom gradnje i uređenja koriste se kvalitetni materijali i oprema provjerenih proizvođača, s naglaskom na trajnost i energetsku učinkovitost.

Stan S4 se nalazi na 1. katu i sastoji se od:

- kuhinje s dnevnim boravkom (40,15 m2)

- spavaće sobe 1 (11,80 m2)

- spavaće sobe 2 (11,15 m2)

- kupaonice 1 (4,40 m2)

- spavaće sobe 3 (10,30 m2)

- kupaonice 2 (5,60 m2)

- hodnika 1 (2,20 m2)

- hodnika 2 (7,60 m2)

Neto površina stambenog dijela je 93,20 m2

- natkrivene terase (12,95 m2 x 0,75 = 9,70 m2)

- 1 parkirnog mjesta P9 (13,75 m2 x 0,2 = 2,75 m2)

- spremišta 4 (2,80 m2 x 0,5 = 1,40 m2)

Sveukupna neto površina stana iznosi 107,05 m2.

U zgradi su na prodaju sljedeći stanovi:

S1 - dvosobni stan od 83,31 m2  u prizemlju – 299.000,00 €

S2 - dvosobni stan od 89,68 m2  u prizemlju – 322.000,00 €

S3 - dvosobni stan od 90,41 m2  u prizemlju – 325.000,00 €

S4 - trosobni stan od 107,05 m2  na 1. katu – 396.000,00 €

S5 - dvosobni stan od 99,88 m2  na 1. katu – 369.000,00 €

S6 - PRODANO!

S7 - trosobni stan od 107,05 m2  na 2. katu – 412.000,00 €

S8 - dvosobni stan od 99,88 m2  na 2. katu – 385.000,00 €

S9 - PRODANO!

Privlaka je malo ribarsko i turističko mjesto u blizini Zadra i kraljevskog grada Nina.

Spoj tradicionalnog mediteranskog ugođaja i mirne atmosfere čini je idealnom lokacijom za odmor ili ulaganje u nekretninu.

Nekretnina je u sustavu PDV-a (pravna osoba) tako da kupac ne plaća porez na promet nekretninama.

Planirani završetak radova je krajem 2026.godine.

*KUPAC NE PLAĆA AGENCIJI PROVIZIJU!

**KUPAC NE PLAĆA POREZ NA PROMET NEKRETNINA!

ID CODE: A-3389-S

Alma Cipurković
Mob: +385 (0)91 400 1616
Tel: +385 (0)99 284 1984
E-mail: alma@perlanekretnine.hr
www.perlanekretnine.hr

Iva Prtenjača
Mob: +385 (0)91 400 1414
Tel: +385 (0)99 284 1984
Kat
1 kat
Katovi zgrade
2
Dizalo
Da
Površina
107 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Balkon
Ne
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 396.000
Cijena po m²
3.701 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Grijanje

    Samostalno, zrak
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+6
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili