Dvosobni stan Zaton, Nin, Nin

€ 160.000
2
46 m²
1
1
Ne
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 10. 05. 2026.
Opis

referenca: 1256

NIN - ZATON - Jednosoban namješten stan na 1. katu- EKSKLUZIVNA PRODAJA!!

Nin-Zaton, jednosoban namješten stan na 1. katu – EKSKLUZIVNA PRODAJA!!!

U ekskluzivnoj prodaji je šarmantan i potpuno opremljen jednosoban stan – spreman za useljenje ili turistički najam, bez dodatnih ulaganja.
Smješten na prvom katu (stan S4), ovaj funkcionalno raspoređen stan nudi ugodan životni prostor koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaće sobe, hodnika i kupaonice, ukupne korisne površine 41,68 m². Posebnu vrijednost daje nenatkrivena terasa površine 8,00 m² (obračunski 2,00 m²), idealna za jutarnju kavu ili opuštanje u večernjim satima, dok je dodatni komfor osiguran vlastitim parkirnim mjestom P6 (13,70 m², obračunski 2,74 m²). Ukupna obračunska korisna površina s pripadcima iznosi 46,42 m².

Stan se prodaje potpuno namješten i opremljen, što budućem vlasniku omogućuje jednostavno i brzo useljenje. Grijanje i hlađenje riješeni su putem jedinice klima uređaja, osiguravajući ugodnu temperaturu tijekom cijele godine. Vanjska PVC stolarija s roletama i komarnicima doprinosi energetskoj učinkovitosti i udobnosti stanovanja.

Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji – svega 1300 metara od mora i približno 300 metara od centra mjesta, što omogućuje savršen balans između mira i dostupnosti svih sadržaja.
Smješten u pitoresknom Zatonu, ovaj stan nudi autentičan dalmatinski ugođaj. Zaton je poznat po svojim lijepim plažama, kristalno čistom moru i opuštenoj atmosferi, idealnoj kako za obiteljski život tako i za turistički najam. Blizina Zadra dodatno povećava atraktivnost lokacije, nudeći bogatu kulturnu i gastronomsku ponudu.
Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za život, odmor ili investiciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija na jadranskoj obali, a dostupna je isključivo kroz ekskluzivnu ponudu agencije.

Vlasništvo uredno 1/1.

Zainteresirane kupce molimo da nas kontaktiraju putem:
Telefon: +385 91 788 2020
Email: jelena@esquire.hr.

ID CODE: 1256

Jelena Kolovrat Lisica
Ovlašteni posrednik
Mob: +385 91 788 2020
Kat
1 kat
Katovi zgrade
1
Dizalo
Ne
Površina
46 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 160.000
Cijena po m²
3.478 €/m²

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+10
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili