Trosobni stan 68 m², Srdoči, Rijeka

€ 225.000
3
68 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: 139-193

RIJEKA, SRDOČI - 3S KL stan s balkonom, odlična lokacija

Manor predstavlja trosoban klasičan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na Srdočima.

Površine 67.71 m2, sastoji se od:

* tri sobe,
* kuhinje,
* izbe,
* kupaonice,
* hodnika,
* lođe,
* drvarnice.

Stan je u izvornom stanju te zahtjeva adaptaciju. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini
svih sadržaja te je idealan za obiteljski život.

ID KOD AGENCIJE: 139-193

MANOR NEKRETNINE d.o.o.
Mob: +385 99 365 7230
Tel: +385 51 504 909
Površina
68 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 225.000
Cijena po m²
3.309 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+5
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili