Trosobni stan Laščina, Maksimir, Mašićeva - Dobri dol, Zagreb

€ 520.000
3
145 m²
1
Ne
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 10. 05. 2026.
Opis

referenca: 4002-37

MAKSIMIR,LAŠĆINA!KUĆA S DVORIŠTEM!

MAKSMIR, LAŠĆINA LUKSUZNA KUĆA U NIZU 

U jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u Zagrebu, na Lašćini, u neposrednoj blizini crkve Jordanovac, prodaje se prekrasna kuća smještena u tihoj slijepoj ulici okruženoj zelenilom i privatnošću. Ova elegantna nekretnina prostire se na 120 m² stambenog prostora raspoređenog na dvije etaže te predstavlja savršen spoj vrhunske kvalitete gradnje, moderne estetike i ugodnog obiteljskog života.

Prizemlje kuće odiše prostranošću i prirodnim svjetlom, a sastoji se od hodnika, gostinjskog modernog WC-a, velikog dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom, stvarajući topao i funkcionalan prostor idealan za svakodnevni život i druženja. Iz dnevnog boravka izlazi se u prekrasno dvorište sa vlastitom terasom u hladovini zelenila, a cijelu priču upotpunjuje i mali prostor ispod terase pogodan za malu konobu ili spremište. 

Na prvi kat dolazi se modernim i elegantno ostakljenim stepenicama koje cijeloj priči daju poseban šarm. Kat sadrži dvije prostrane spavaće sobe te moderno uređena kupaonica s WC-om.

Kuća je tijekom 2025. godine potpuno renovirana pri čemu su zamijenjene sve instalacije, postavljeni novi parketi i pločice te su korišteni isključivo vrhunski materijali i dizajnerska rješenja. Poseban dojam ostavlja moderan i luksuzan stil uređenja koji budućem vlasniku pruža odličnu bazu za personalizaciju prostora prema vlastitim željama, budući da se kuća prodaje potpuno prazna.

Dodatnu vrijednost nekretnini daju uređeno dvorište, garažno mjesto i dodatno vanjsko parkirno mjesto, kao  već spomenuti manji pomoćni prostor u dvorištu koji može služiti kao konobica, spremište, hobby prostor ili mjesto za opuštanje. Kuća je klimatizirana, s po jednom klima jedinicom na svakoj etaži.

Ova nekretnina idealan je izbor za one koji traže mir, privatnost i kvalitetu života u elitnom dijelu Zagreba, a istovremeno žele biti nadomak svih važnih sadržaja i centra grada. Obratite nam se za dogovor termina razgledavanja.

ID CODE: 4002-37
Površina
145 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Balkon
Da
Terasa
Ne
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 520.000
Cijena po m²
3.586 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    1968
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+15
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili