Trosobni stan Bulevard, Rijeka, Trsat - Krimeja, Rijeka

€ 301.000
3
76 m²
1
PR
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 10. 05. 2026.
Opis

referenca: 2081

Bulevard – dvosobni stan s dnevnim boravkom

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite prekrasan trosobni klasični stan u srcu Bulevarda, najpoželjnije lokacija grada Rijeke. Stan se nalazi u prizemlju starije, ali vrlo kvalitetno građene zgrade koja je dodatno obnovljena, uključujući novu fasadu i krov. Temeljita adaptacija stana provedena je 2022. godine, pri čemu su stručno izvedeni svi ključni zahvati. Zamijenjene su instalacije vode i struje, izvedena betonska ploča, postavljene nove podne obloge i PVC stolarija te uređena moderna kupaonica s podnim grijanjem. Prema vlasničkom listu stan ima 76,50 m², dok ukupna površina prema novom elaboratu, zajedno s drvarnicom koja će se uskoro uknjižiti kao pripadajući dio, iznosi 80,86 m². Prostor se sastoji od dvije komforne sobe, prostranog dnevnog boravka te moderno uređene kuhinje s uređajima koji ostaju u cijeni. U hodniku je izveden funkcionalan ugradbeni ormar s prostorom predviđenim za perilicu, sušilicu, dasku za peglanje i dodatno spremište. Stan je orijentiran na jug, zapad i sjever, što osigurava ugodnu količinu prirodnog svjetla uz ugodnu temperaturu tijekom cijele godine. Smješten je u mirnoj slijepoj ulici, gdje je dostupno besplatno javno parkiranje i gdje parking u pravilu nije problem. Blizina centra grada, kao i svih važnih sadržaja poput trgovina, vrtića, škole i javnog prijevoza, čini ovu nekretninu idealnom za svakodnevni život. Stan uspješno spaja šarm starogradnje s komforom modernog uređenja. Riječ je o iznimno dojmljivoj nekretnini na odličnoj lokaciji, savršenoj za one koji traže spoj karaktera, kvalitete i praktičnosti. Za dodatne informacije i razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. Mediator Nekretnine – ključ Vašeg doma!

ID CODE: 2081

Frano Barunčić
Direktor
Mob: +385 91 151 0186
Tel: +385 51 582 317
E-mail: frano.baruncic@mediator-nekretnine.hr
www.mediator-nekretnine.hr

Vedran Milković
Direktor
Mob: +385 95 563 9510
Tel: +385 51 582 317
E-mail: vedran.milkovic@mediator-nekretnine.hr
www.mediator-nekretnine.hr

Grga Miošić
Vanjski suradnik i agent
Mob: +385 97 742 9815
Tel: +385 51 582 317
E-mail: grga.miosic@mediator-nekretnine.hr
Površina
76 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Kupaonice
1
Cijena
€ 301.000
Cijena po m²
3.961 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+15
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili