Jednosobni stan Volovčica, Peščenica - Žitnjak, Vukomerec-Borongaj, Zagreb

€ 230.000
1
52 m²
1
5
Da
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 39

Volovčica, Kosorova ul., 52 m2 , vrlo lijep, ugodan 2s stan, balkon

AMG Real Estate predstavlja prekrasan i izrazito ugodan dvosoban stan na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji u Kosorovoj ulici – savršen izbor za život ili investiciju.

Stan površine 51,23 m² smješten je na 5. katu uredno održavane zgrade s liftom od ukupno 9 katova. Funkcionalan raspored obuhvaća ulazni hodnik, prostrani open-space dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu te veliki balkon od 7 m² s predivnim pogledom – idealno mjesto za opuštanje i uživanje u miru nakon radnog dana.

Stan odiše toplinom i privatnošću, izrazito je intiman, pun prirodnog svjetla te pruža osjećaj doma već pri prvom ulasku. Prodaje se potpuno namješten i odmah je useljiv.

Nekretnina se prodaje namještena te je odmah useljiva. U stanu je ugrađeno novo plinsko brojilo.

Parking je besplatan javni i dostupan oko zgrade.

Lokacija stana izuzetno je praktična i tražena, u neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji potrebni za kvalitetan svakodnevni život – trgovine, javni prijevoz, škole, vrtići, parkovi i ostali sadržaji.

Energetski certifikat je u izradi.

Za dodatne informacije i dogovor termina razgledavanja slobodno nas kontaktirajte.

AMG Real Estate

Nikolina 091 6057 590

Kupac za navedenu nekretninu plaća agencijsku proviziju u iznosu od 2% od kupoprodajne cijene + PDV.

Za navedenu naknadu agencija osigurava kompletnu pravnu podršku pri kupoprodaji, uključujući upis vlasništva i prijenos režijskih troškova na kupca.

ID CODE: 39

Nikolina Gregorić
Direktorica prodaje i operacija
Mob: +385 91 605 7590
Kat
5 kat
Katovi zgrade
9
Dizalo
Da
Površina
52 m²
Prostorije
1
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Cijena
€ 230.000
Cijena po m²
4.423 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    1970
  • Grijanje

    Centralno, podno grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+3
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili