Obiteljska kuća 129 m², Velika Gorica

€ 349.520
4
129 m²
2
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: ZG887125

VELIKA GORICA, MODERNE KUĆE U NIZU, ESKLUZIVNO SAMO U DOGMI

Predstavljamo projekt od osam vrhunskih niskoenergetskih kuća u nizu, nastao kao rezultat vizije renomiranog modernog arhitektonskog studija.

Ovu novogradnju površine 129,50 m2 karakteriziraju čiste linije, maksimalna iskoristivost prirodnog svjetla i suvremeni pristup stanovanju u Velikoj Gorici.

Zašto odabrati ovu nekretninu?

*Autorski potpis: arhitektonsko rješenje koje spaja estetiku i funkcionalnost zaboravite na "tipske" kuće, ovaj prostor ima karakter
*Smart Design: velike staklene stijene koje povezuju unutrašnjost s privatnim vrtom, stvarajući osjećaj prostranosti
*Održivost na prvom mjestu: niskoenergetska gradnja (A+) uz najsuvremenije sustave grijanja i hlađenja, što jamči minimalne režijske troškove

Svaka kuća se sastoji od tri etaže.
Prizemlje je površine 56,65 m2 i sastoji se od open space dnevnog boravka s izlazom na terasu i vrt, te blagovaonice, kuhinje i gostinjskog wc-a. Na prvom katu površine 34,88 m2, nalaze se dvije spavaće sobe, kupaonica i dnevni boravak. U potkrovlju površine 37,97 m2 smjestila se master spavaća soba sa kupaonicom, walk in ormar, te vanjski prostor za opuštanje.
Kuće imaju svoj privatni vrt veličine 50 - 80 m2, te dva pripadajuća parkirna mjesta uključena u cijenu.

Ova nekretnina ima svoj prilazni put s rampom i video nadzorom, što jamči sigurnost i privatnost.

U neposrednoj blizini nalaze se dom zdravlja, škola, vrtić, trgovine i javni prijevoz.

Useljenje planirano krajem 2027. godine.

Ako tražite najkvalitetniju građevinsku izvedbu uz dizajnerski potpis, maksimalnu uštedu energije i niske režijske troškove, a sve to nadomak Zagreba, onda je ova novogradnja pravi izbor za Vas!

Za sve dodatne informacije i razgled, obratite mi se s povjerenjem - agentica Amina Krčmar 098 180 8006

ID KOD AGENCIJE: ZG887125

Amina Krčmar
Asistent u posredovanju
Mob: 098/180-8006
Tel: 01/647-3011
E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Amina Krčmar.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Površina
129 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Balkon
Ne
Terasa
Da
Informacije o cijeni
Cijena
€ 349.520
Cijena po m²
2.709 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A+

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+12
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili