Obiteljska kuća Pićan, Pićan

€ 250.000
4
256 m²
1
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 478

Istra Pićan kamena starina sa senzacionalnim pogledom!

Istra okolica Pićna prodaje se starina sa senzacionalnim pogledom!
Ako ste u potrazi za starom kamenom kućom, sa velikom okučnicom i senzacionalnim pogledom koja ima apsolutnu privatnost onda je ova nekretnina idealna za Vas.
Ova kamena starina od prvog je susjeda udaljena cca 100 tinjak metara, nalazi se na zemljištu od 12 000 m2 i ima apsolutno savršen pogled na cijelu dolinu ispod nje.
Građevinske čestice su dvije od kojih jedna ima 152 m2 dok druga ima 104 m2. Struja se nalazi na objektu dok za vodu postoji velika šterna koja je godinama vlasnicima ove kuće služila za opskrbu vodom.

ID CODE: 478

Ornela Šare
Agent s licencom
Mob: +385 98 389 101
Tel: +385 51 514 157
Katovi zgrade
1
Dizalo
Ne
Površina
256 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 250.000
Cijena po m²
977 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+22
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili