Jednosobni stan Lovran, Lovran

€ 99.000
1
43 m²
1
4
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 881

Prilika Lovran potkrovlje 43 m2!

Lovran maleni stan velikog potencijala!

Posredujemo u prodaji zanimljivog stana koji se nalazi na 4. katu (potkrovlje) stambene zgrade odlične lokacije koji ima upisano oficijelnih 32,50 m2 dok u naravi stan ima cca 43. m2.

Ova višestambena zgrada smještena je u mirnom dijelu Lovrana tek nekoliko minuta hoda udaljena od centra Lovrana i plaža a u neposrednoj blizini nalazi se trgovina.

Stan se nalazi u potkrovlju stambene zgrade koja nema lifta i zato nije pogodan za potencijalne kupce treće životne dobi.

Nekretnina je idealna za eksploataciju kratkoročnog ili dugoročnog najma.

Stan je funkcionalan iako mu je vrijeme za adaptaciju, sastoji se od otvorenih prostora, male kuhinjice, dnevne zone, odvojenog kupatila i odvojenog toaleta.

Klima i 2 termopeći su izvori grijanja za ovu nekretninu.

Krov na zgradi je obnovljen prij 15 godina, ispred zgrade nalazi se market dok je do tržnice i plaže potrebno cca 5 minuta hoda.

Svakako nekretnina vrijedna pažnje s obzirom na cijenu i lokaciju te ima našu preporuku.

ID CODE: 881

Ornela Šare
Agent s licencom
Mob: +385 98 389 101
Tel: +385 51 514 157
Kat
4 kat
Katovi zgrade
4
Dizalo
Ne
Površina
43 m²
Prostorije
1
Spavaće sobe
0
Kupaonice
1
Cijena
€ 99.000
Cijena po m²
2.302 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+16
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili