Četverosobni stan Sukošan, Sukošan

€ 559.900
4
88 m²
2
1
Ne
Balkon

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: A-K-262-23

Apartman, Sukošan, jacuzzi, 1 red do mora

U prodaji su luksuzni stanovi u neposrednoj blizini plaže, restorana, kafića i drugih važnih sadržaja.
Idealna prilika za one koji traže luksuzan životni stil ili odličnu investiciju.
Sukošan je pitoreskno mjesto smješteno uz Jadransko more, u blizini grada Zadra. Njegova duga obala prošarana je šljunčanim plažama i kristalno čistim morem, savršenim za kupanje, sunčanje i sportove na vodi. Posjetitelji mogu lutati šarmantnim uskim ulicama starog grada, diveći se tradicionalnim kamenim kućama i šarenim vrtovima ili uživati u opuštajućem obroku u jednom od brojnih ribljih restorana.

Projekt je koncipiran u 3 stambene zgrade, ukupno 15 stanova.
Svi stanovi opremaju se vrhunskom keramikom, sanitarijama, parketima i ostalom opremom renomiranih proizvođača.
Odabirom stanovanja u ovom kompleksu, budući stanari odabiru komfor i kvalitetu visokog nivoa.

Stan oznake S03 nalazi se na 1 katu zgrade i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, hodnika, 2 kupaonice, balkona i lođe.
U cijenu nekretnine je uključeno i parking mjesto.
Ukupna korisna površina stana s pripadcima je 104 m2.

Prilikom kupnje ove nekretnine, kupci su oslobođeni plaćanja poreza!

* Javite nam se, a naš stručni tim će vam predstaviti cijeli projekt.

ID CODE: A-K-262-23

Madria Invest
Mob: 091 502 4434
Tel: +385 23 229 300
Kat
1 kat
Katovi zgrade
2
Dizalo
Ne
Površina
88 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
Cijena
€ 559.900
Cijena po m²
6.363 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Tlocrt
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+14
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili