Dvosobni stan Brodski Stupnik, Brodski Stupnik

€ 69.000
2
50 m²
1
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: 1294

BRODSKI STUPNIK, STARIJA PRIZEMNICA, POM.ZGRADA, GARAŽA, ŠTAGALJ.

BRODSKI STUPNIK, ULICA PETRA ZRINSKOG, STARIJA PRIZEMNICA površine 50 m2, POMOĆNA ZGRADA površine 40 m2, GARAŽA, ŠTAGALJ.

KUĆA se nalazi u glavnoj ulici neposredno uz asfalt, Grijanje klasično, struja - voda, septička jama, okućnica 1800 m2.

U postupku parcelacija predmetne čestice, mogućnost otkupa dijela zemljišta do kuće i iza kuće.

Za sve upite slobodno nas kontaktirajte.

ID CODE: 1294

Edi Bračun
Agent s licencom
Mob: +385 95 8939 386
Tel: 035 448 862
Površina
50 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Garažno mjesto, parkirna mjesta
7 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, štednjak
Informacije o cijeni
Cijena
€ 69.000
Cijena po m²
1.380 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Grijanje

    Samostalno, štednjak
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+2
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili