Četverosobni stan Povljana, Povljana

€ 462.000
4
136 m²
2
2
Ne
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 12. 05. 2026.
Opis

referenca: 1093

Luksuzan penthouse 136m², 180m od plaže, Povljana, Novogradnja

Na izuzetnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu, svega 180 metara od mora i uređenih plaža, smjestio se moderan penthouse u novogradnji ukupne površine 136 m², koji zauzima cijeli drugi kat manje stambene zgrade sa svega osam stambenih jedinica.

Projekt je osmišljen prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja, s naglaskom na funkcionalnost, komfor i mediteranski način života. Nekretnina se nalazi u mirnom dijelu mjesta, a u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, restorani, kafići, ljekarna, šetnice, sportski sadržaji i svi sadržaji potrebni za ugodan boravak tijekom cijele godine.

Penthouse karakterizira prostran i svijetao dnevni dio otvorenog koncepta s izlazom na veliku terasu s pogledom na more, idealnu za uživanje i boravak na otvorenom. Visoka kvaliteta gradnje i pažljivo birani materijali daju ovoj nekretnini dodatnu vrijednost i dugoročnu sigurnost investicije.

OPREMA I KARAKTERISTIKE:

* armirano-betonska konstrukcija

* termo fasada debljine 10 cm

* vrhunska keramika i sanitarije

* kvalitetna ALU i PVC stolarija

* električne rolete i komarnici

* protuprovalna i protupožarna ulazna vrata

* staklene ograde na balkonima i terasama

* potpuno klimatiziran sustav grijanja i hlađenja

* SAT/TV priključci u svim prostorijama

* uređeno i ograđeno dvorište kamenim zidovima

Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po dugim plažama, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj atmosferi. Zahvaljujući izvrsnoj prometnoj povezanosti i blizini Zadra, predstavlja idealnu lokaciju kako za privatni odmor, tako i za turističku investiciju.

Udaljenosti:

* more i plaža – 180 m

* Pag – 22 km

* Zadar – 47 km

* NP Paklenica – 51 km

Planirani završetak radova: Listopad 2026.

Dorotea Friščić

Suradnik u procesu obuke

Mob: 095 546 9825

E-mail: d.friscic@homefinder.hr

www.homefinder.hr

 

ID CODE: 1093

Dorotea Friščić
Suradnik u procesu obuke
Mob: 095 546 9825
Kat
2 kat
Katovi zgrade
2
Dizalo
Ne
Površina
136 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
2 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 462.000
Cijena po m²
3.397 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+10
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili