Četverosobni stan Centar, Rijeka, Sušak, Rijeka

€ 340.500
4
108 m²
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 12. 05. 2026.
Opis

referenca: 6013

RIJEKA, CENTAR stan 3s+db 108 m2 s parkingom

- 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i blagavonica, hodnik, kupaonica, dodatni WC, balkon
- 108m2
- 1.kat
- centralno grijanje na plin + 3 klima uređaja
- visoki stropovi, puno svijetla
-protuprovalna vrata, namještaj po mjeri
- parking za stanare
- 5min hoda do Korza
- blizina svih potrebnih sadržaja (trgovine, škola, vrtić, fakulteti..)
- odličan za život kao i za investiciju

ID CODE: 6013

Ivan Benaš
Agent s licencom
Mob: +385 91 1541 986
Tel: +385 51 858 544
Površina
108 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 340.500
Cijena po m²
3.153 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+5
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili