Četverosobni stan Zambratija, Umag, Savudrija, Zambratija, Crveni Vrh, Umag

€ 911.962
4
161 m²
3
PR
Da
Balkon
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: 1096

Luksuzan stan s dvorištem, 161m², Zambratija, Istra

ISTRA, ZAMBRATIJA – EKSKLUZIVAN STAN U MODERNOJ NOVOGRADNJI, 150 m OD PREKRASNIH PLAŽA

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija sjeverozapadne Istre, u elegantnoj novogradnji sa svega nekoliko stanova, smješten je ovaj luksuzan apartman koji savršeno spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku kvalitetu gradnje i autentičan mediteranski način života.

U neposrednoj blizini mora i prekrasnih pješčanih plaža, ova nekretnina pruža rijetku kombinaciju privatnosti, komfora i prestižne lokacije, idealne za luksuzan odmor, cjelogodišnji život ili sigurnu investiciju u premium turistički najam.

Stan ukupne neto površine 161,66 m² odiše prostranošću i elegancijom. Pažljivo osmišljen raspored uključuje impresivan dnevni boravak povezan s blagovaonicom i modernom kuhinjom, tri komforne spavaće sobe, više kupaonica, tehničku prostoriju te prostranu lođu i natkrivenu terasu koje stvaraju savršen prostor za uživanje u mediteranskoj atmosferi tijekom cijele godine.

Dodatnu ekskluzivnost pruža i privatno dvorište površine 110,67 m², idealno za opuštanje u miru i privatnosti, dok je jedno parkirno mjesto uključeno u cijenu.

Poseban naglasak stavljen je na kvalitetu izvedbe i dugoročnu udobnost stanovanja:

vrhunska aluminijska stolarija s troslojnim ostakljenjem
ALU raffstore žaluzine
dizalica topline i energetski učinkovito grijanje/hlađenje
premium keramika i pažljivo birani materijali
izvrsna toplinska i zvučna izolacija
lift i moderna arhitektura čistih linija

Sve je podređeno osjećaju luksuza, funkcionalnosti i bezvremenske elegancije.

Završetak projekta planiran je za lipanj 2026., kada će budući vlasnici moći u potpunosti uživati u luksuznom mediteranskom načinu života uz more.

Smještena nedaleko Umaga, Zambratija posljednjih godina postaje jedna od najtraženijih premium destinacija u Istri. Poznata po kristalno čistom moru, intimnim uvalama, vrhunskim restoranima i opuštenom mediteranskom ritmu života, savršena je za kupce koji traže autentičnost bez kompromisa na luksuzu.

U neposrednoj blizini nalaze se renomirani golf tereni, marine, biciklističke staze, beach barovi i restorani, dok Umag dodatno obogaćuje lokaciju sportskim događanjima, vrhunskom gastronomijom i bogatom ponudom tijekom cijele godine.

Istra je danas jedna od najcjenjenijih regija Mediterana – poznata po sigurnosti, kvaliteti života, vrhunskim vinima, maslinovim uljima i očuvanoj prirodi, zbog čega luksuzne nekretnine na ovakvim lokacijama predstavljaju izuzetno vrijednu i dugoročno sigurnu investiciju.

Ovakve nekretnine, na svega nekoliko koraka od mora i u projektima ovakve kvalitete, pojavljuju se izuzetno rijetko na tržištu.

 

Kontakt:

Lovrentjev Stjepan

E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr

Mob: 091 622 6214

www.homefinder.hr

 

ID CODE: 1096

Stjepan Lovrentjev
Agent s licencom
Mob: 091 622 6214
Katovi zgrade
2
Dizalo
Da
Površina
161 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
3
Kupaonice
3
Balkon
Da
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Samostalno, zrak
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 911.962
Cijena po m²
5.664 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Grijanje

    Samostalno, zrak
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+19
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili