Trosobni stan Veliko Polje, Novi Zagreb - Istok, Buzin, Zagreb

€ 235.000
3
90 m²
1
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: 4004-48

Velika Mlaka! Prostran trosoban stan 90m²!

Novi Zagreb! Veliko Polje! Velika Mlaka!

Prodaje se prostran i svijetao stan s parkirnim mjestom i dodatnim tavanskim prostorom, smješten u mirnom dijelu Velikog Polja – idealan za obiteljski život nadomak svih potrebnih sadržaja!

Stan se nalazi u kući te u svojih 90 m² stambene površine nudi funkcionalan i ugodan raspored. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom u open space konceptu te kupaonice s toaletom. Dodatnu vrijednost nekretnini daje tavanski prostor od 30 m² koji može poslužiti kao ostava, hobi prostor ili dodatni prostor prema potrebama budućih vlasnika.

Smješten je na drugom katu kuće građene 2005. godine, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stanu pripada i jedno parkirno mjesto.

Stan je renoviran 2025. godine te je uredno održavan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Opremljen je plinskim etažnim grijanjem i klimom, a PVC krovni prozori osiguravaju puno dnevnog svjetla i dobru energetsku učinkovitost. Energetski razred A dodatno potvrđuje kvalitetu i ekonomičnost stanovanja.

Lokacija je izvrsna za miran obiteljski život – u krugu od 500 metara nalaze se škola, vrtić, trgovina, ljekarna, autobusna stanica i svi ostali sadržaji potrebni za ugodno i praktično svakodnevno funkcioniranje.

Ova nekretnina idealan je izbor za obitelji, parove ili kupce koji traže prostran i funkcionalan stan u mirnom dijelu grada, s dodatnim prostorom i vlastitim parkingom.

ID CODE: 4004-48
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Katovi zgrade
2
Dizalo
Ne
Površina
90 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 235.000
Cijena po m²
2.611 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+12
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili