Stan prizemlje, Samobor

€ 353.758
5+
96 m²
2
PR

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: EK-3142475

Samobor - Urban Valley, stambena novogradnja, četverosoban stan

Agencija Sky nekretnine predstavlja – projekt SAMOBOR URBAN VALLEY
Na izvrsnoj lokaciji u Samoboru razvija se projekt novogradnje koji objedinjuje moderan dizajn, visoke standarde gradnje i funkcionalnost obiteljskog života. Projekt se sastoji od 41 stambene jedinice koje nude mirno i sigurno okruženje, a istovremeno izvrsnu prometnu povezanost sa Zagrebom te blizinu svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.

Stambena jedinica A2-1

Stan će se nalaziti na drugom katu zgrade, ukupne prodajne površine 96,92 m² (ukupna neto površina poda iznosi 105,88 m²), a sastoji se od ulaznog prostora, open-space dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, zasebnog WC-a, spremišta, nenatkrivene terase i dvije loggie.
Orijentacija stana je sjeverozapad-jugoistok-jugozapad, što osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana.

Zgrada je opremljena liftom koji omogućuje jednostavan pristup svim etažama – od podzemne garaže na -1 do drugog, ujedno i završnog kata
Projekt je izveden prema najvišim standardima: troslojna PVC stolarija s komarnicima i električnim roletama, višeslojni hrastov parket, keramika vrhunske kvalitete, podno grijanje i hlađenje putem dizalice topline, a posebna pažnja posvećena je energetskoj učinkovitosti i udobnosti stanovanja.
OPREMA I MATERIJALI

Energetski razred: A ● Grijanje: podno grijanje (dizalice topline) ● Stolarija: ALU stolarija ● Podovi: parket i keramika ● Protuprovalna vrata ● Klima uređaji (Vaillant) ● Toplinska izolacija fasade i krova prema suvremenim standardima
Lift: da

AGENT ZA NEKRETNINU – 095 563 5977

Kupac za navedenu nekretninu ne plaća agencijsku proviziju

Za dodatne informacije i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte radnim danom između 09-17 h, te subotom između 09-13h.
Površina
96 m²
Prostorije
5+
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Detalji površine

Ostalo

Kat
Prizemlje
Površina
96,9 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
96,9 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 353.758
Cijena po m²
3.685 €/m²
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+7
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili