U centru Biograda, prilika za investiciju. Kuća sa 9 aprtmana sa uhodanim poslovanjem.
TOP PRILIKA ZA INVESTICIJU: Višestambena zgrada s uhodanim poslovanjem – Biograd na Moru
Na prodaju je prostrana višestambena zgrada ukupne stambene površine 705,64 m2, smještena na zemljištu od 1.066 m2. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji u samom centru Biograda na Moru, a kompletno je adaptirana 2024. godine. Odlikuje se izraženim karakterom uz starogradske, umjetničke i dizajnerske elemente te ima dugogodišnje, već uhodano poslovanje u turizmu/najmu.
Zgrada obuhvaća ukupno 15 spavaćih soba raspoređenih kroz dvije stambene građevine u 9 odvojenih apartmana te niz pomoćnih objekata koji pružaju maksimalnu funkcionalnost i fleksibilnost.
STRUKTURA NEKRETNINE
Stambena Građevina 1
- Podrum: 51,00 m2 + vešeraj 12,00 m2
- Prizemlje: Jednosoban stan (67,19 m2)
- 1. kat: Dvosoban stan (74,21 m2)
Stambena Građevina 2
- Prizemlje: Trosoban stan (102,45 m2)
- 1. kat: Dvosoban stan + jednosoban stan (ukupno 103,00 m2)
- 2. kat: Dvosoban stan + jednosoban stan (ukupno 102,80 m2)
- 3. kat: Dvosoban stan + jednosoban stan (ukupno 102,99 m2)
Pomoćne građevine i vanjski sadržaji
- PG 1: Natkriveni prostor s roštiljem (22,50 m2)
- PG 2: Spremište / vrtna kućica (15,00 m2)
- PG 3: Nadstrešnica za automobile (52,50 m2)
## GLAVNE ZNAČAJKE I OPREMLJENOST
- Vanjski prostori: Uređena okućnica, dvorište s vrtom, atrij, terase, balkoni, zatvoreni balkoni te ugodne lođe.
- Dodatna praktičnost: Ljetna kuhinja, drvarnica, ostava/skladište, teretana te podrum, što objekt čini idealnim za prihvat većeg broja korisnika.
- Sustavi grijanja i hlađenja: Centralno grijanje (struja / lož ulje), klima uređaji u stambenim jedinicama te solarni paneli za grijanje sanitarne vode.
- Parking i pristup: Osiguran parking na parceli (otvorena i natkrivena mjesta), izravan pristup s asfaltirane prometnice.
## LOKACIJA I PREDNOSTI
Nekretnina se nalazi na izrazito sunčanoj poziciji u centru naselja, što spaja blizinu svih urbanih sadržaja s mirom i privatnošću. Viši katovi nude prekrasan pogled, a blizina prirode i mora dodatno podiže vrijednost ove jedinstvene nekretnine.Nalazi se 200 metara od mora.
Zbog svoje veličine, opremljenosti i već razrađenog posla, ova zgrada predstavlja izvrsnu investicijsku priliku s brzim povratom investicije kroz turistički najam ili cjelogodišnje iznajmljivanje stanova.
Za sve dodatne informacije, uvid u dokumentaciju ili dogovor termina razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte s povjerenjem.
Jure Rudić Direktor / licencirani agent za nekretnine
Broj licence: 23/2026
CENTURY 21 Sailor Ured: Trg hrvatskih velikana 21, 23210 Biograd na Moru
SAILOR vl. Jurica Rudić * Mob: +385 99 733 1536
- E-mail: jure.rudic@c21.hr
- Web: www.c21.hr