Prodaje se apartmanska kuća u Posedarju, izgrađena 1991. godine na zemljištu površine 1084 m2.
Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata na kojima je deset apartmana (četiri dvosobna i šest jednosobnih) i četiri sobe s kupaonicama. Sve jedinice imaju malu terasu pred ulazom, a s većine se pruža pogled na more. Apartmani su klimatizirani, namješteni i opremljeni. Na zgradi su postavljeni solarne ploče za toplu vodu, a odvodnja je riješena biopročišćivačem.
Na prvom katu je i restoran za goste apartmana – potpuno opremljena kuhinja i sala za posluživanje hrane, a na drugom katu velika terasa s pogledom na more.
Uz kuću je prostor za rekreaciju te bazen od 46 m2 okružen visokom zelenom ogradom koja gostima omogućuje potpunu privatnost. U dvorištu je prostrana terasa sa zidanim kominom.
Velika okućnica je ograđena i uređena, s 15 parkirnih mjesta.
Kuća je smještena u mirnom dijelu mjesta, od mora je udaljena svega 70 m, a vlasnik ima osiguran prolaz do plaže. Izvrstan je izbor za sve koji žele provesti ugodan odmor daleko od vreve, a opet dovoljno blizu svih sadržaja koje turističko mjesto pruža.
Posedarje je manje mjesto oko 25 km sjeveroistočno od Zadra, smješteno na obali Novigradskog mora. Prometno je lako dostupno - kroz mjesto prolazi Jadranska magistrala, a tu je i izlaz na autocestu Zagreb-Split.
Za dodatne informacije ili obilazak slobodno nam se obratite.