1/24
map icon

Obiteljska kuća Matije Divkovića, Špansko - Stenjevec, Zagreb

ZagrebŠpansko - StenjevecMatije Divkovića
€ 450.000
5 prostorije
270 m²
2 kupaonice
Ne Dizalo

Bilješka

Oglas ažuriran 12. 06. 2025.
Opis

referenca: I32089

PRODAJA, 2 KUĆE, ZAGREB ZAPAD, RUDEŠ, MATIJE DIVKOVIĆA, 270m2 NKP
Prodaje se predivna obiteljska kuća sa 2 odvojena stambena prostora i dodatnim, odvojenim legaliziranim objektom. Kuća je izvrsne gradnje obzirom da u potresu nije zadobila apsolutno nikakva oštečenja. Trenutno se kuća sastoji od 2 odvojena stana sa zasebnim ulazima dok je dodatni objekt sa 2 etaže idealan za vlastitu djelatnost, skladište, obrt ili se može koristiti kao dodatni stambeni prostor.
Prizemna etaža kuće (70m2) se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i kupaonice sa wc-om. 1. etaža (73m2) se sastoji od kuhinje, male blagovaonice, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe i velike terase.
Dodatni objekt (115m2) koji se nalazi par metara od kuče se sastoji od prizemlja (50m2), prostranog kata (52m2) i podruma (16m2) koji je legaliziran i upisan u ZK uložak. Do sada se dodatni objekt koristio kao radiona, a moguće ga je adaptirati kao poslovni prostor sa uredima ili kao dodatni stambeni prostor. Vlasništvo uredno, moguća kupnja putem kredita poslovne banke!
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Dizalo
Ne
Površina
270 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
4
Kupaonice
2
Namješteno
Ne
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Centralno, na plinski pogon
Informacije o cijeni
Cijena
€ 450.000
Cijena po m²
1.667 €/m²
New
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    1977
  • Grijanje

    Centralno, na plinski pogon
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+21 fotografije
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili