Gornji Grad dvije garsonjere na rodaju idealna investicija i mjesto za Život
Na atraktivnoj lokaciji u srcu Gornjeg grada, prodaju se dvije predivne garsonjere, savršene za investiciju ili ugodan život. Ukupna površina prema zemljišnoknjižnom izvadku iznosi 31 m, a sastoji se od dvije odvojene garsonjere, svaka sa vlastitom kupaonicom i zasebnim ulazom.
Stan je potpuno adaptiran, a obje garsonjere imaju svoj privatni ulaz, čime se osigurava maksimalna privatnost. Grijanje je na struju, a mogućnost parkiranja osigurana je u dvorištu. Stan se prostire na dvije ulice, što dodatno doprinosi njegovoj funkcionalnosti i atraktivnosti.
Smješten u staroj jezgri Gornjeg grada, ovaj stan pruža blizinu svih važnih sadržaja, kao što su restorani, kafići, muzeji i povijesne znamenitosti, čineći ga idealnim izborom za sve koji žele uživati u šarmu grada.
Garsonjere imaju površine od 24 m i 16 m, a između njih se nalazi terasa površine 20 m, idealna za opuštanje ili uživanje na svježem zraku.
Ovo je izvanredna prilika za investiciju u jedno od najpoželjnijih područja Zagreba, koje nudi visok potencijal za najam i stalnu vrijednost. Ne propustite priliku za ulaganje u ovaj izuzetno atraktivan prostor!
Sanja Ljubas
099 856 0887
sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com
ID KOD AGENCIJE: ZG73088
Sanja Ljubas
Asistent u posredovanju
Mob: 099/856-0887
Tel: 01/211-0039
E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com