Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 60.000
16 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 07. 05. 2026.
Opis

referenca: RE48109

Zagreb, Pušća – Dva Građevinska zemljišta od 840m2

Nudimo vam izuzetnu priliku za kupnju zemljišta u Dubravi Pušćanskoj, smještenoj svega 5 km od Zaprešića. Na raspolaganju su vam dva građevinska zemljišta, svako s površinom od 837 m2, te dodatno šuma površine 4000 m2. Zemljišta se mogu kupiti zajedno ili odvojeno, što pruža fleksibilnost prema vašim potrebama. Lokacija: Smješteno u Dubravi Pušćanskoj, samo 5 km udaljeno od Zaprešića, ovo zemljište nudi mirnu atmosferu uz istovremenu blizinu urbanim sadržajima. Površina zemljišta: Svako od građevinskih zemljišta ima površinu od 837 m2, dok se dodatno nudi i šuma s površinom od 4000 m2. Infrastruktura: Sva potrebna infrastruktura, uključujući vodu, struju, optičku mrežu, i kanalizaciju (koja će biti dostupna do kraja godine), već je prisutna uz asfaltnu cestu koja prolazi pokraj zemljišta. Zasebna prodaja: Građevinska zemljišta imaju mogućnost zasebne prodaje kao dvije odvojene parcele, pružajući vam mogućnost prilagodbe prema vašim potrebama. Papiri i vlasništvo: Svi papiri su uredni, a vlasništvo je 1/1, pružajući vam sigurnost i jasnoću u postupku kupnje. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji traže prostor za izgradnju doma u mirnom okruženju, uz istovremenu blizinu svih potrebnih sadržaja i infrastrukture. Spremni smo odgovoriti na dodatna pitanja ili organizirati razgledavanje zemljišta prema vašim potrebama.

Za više informacija kontaktirajte našeg agenta zaduženog za ovu nekretninu:
Petra Todorić
Mobitel: +385913339993
E-mail: petra@regent.hr
Telefon: +385 1 308 1111

www.regent.hr, ID oglasa RE48109,
Detalje ove nekretnine možete pogledati i na Regent stranici:
https://regent.hr/prodaja/pusca-zagreb-dva-gradevinska-zemljista-od-840m2-RE48109
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
16 m²
Raspoloživost
Slobodno
Površina zgrade
1.674 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 60.000
Cijena po m²
3.750 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili