Na prodaju je moderan, kompletno preuređeni stan na prestižnoj lokaciji u Streljačkoj ulici, u samom centru Zagreba. Stan se nalazi na drugom katu uredne stambene zgrade i prostire se na 105 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom s izlazom na loggiu i pogledom na lijepo održavano dvorište te dvije spavaće sobe s pogledom na park i zelenilo. Obje spavaće sobe imaju vlastite, moderne kupaonice s tušem i toaletom. Tu je dodatni, odvojeni toalet za goste. Stanu pripada i veliko spremište u podrumu zgrade.
Stan je u završnoj fazi preuređenja – promijenjeno je apsolutno sve, od instalacija struje i vode do podnih i zidnih obloga, pri čemu su korišteni samo najkvalitetniji materijali renomiranih proizvođača. U blizini su svi bitni sadržaji: prekrasan park, Mesnička ulica i Dežmanov prolaz, a garaža Tuškanac je odmah pokraj, s mogućnošću kupnje povlaštene parkirne karte.
Vlasništvo je uredno, moguća je kupnja i putem kredita. Sadašnji vlasnik stan je kupio uz naše posredovanje, tako da imamo kompletne informacije o zgradi i stanu prije i poslije preuređenja.
Za sve dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte na telefon 095 2222 629 ili email lacic@prestige-nekretnine.hr.
ID CODE: 528
Miodrag Lacić
Agent s licencom
Mob: +385 (0)95 2222 629
E-mail: lacic@prestige-nekretnine.hr
www.prestige-nekretnine.hr