U mirnoj i sigurnoj ulici zapadnog Zagreba, u ulici Ante Topića Mimare u Malešnici, nalazi se stan koji nudi ono najvažnije za obiteljski život — prostor, funkcionalnost i okruženje u kojem je ugodno odrastati.
Smješten na 2. katu uredne i održavane zgrade iz 2000. godine, ovaj trosoban stan površine 70 m² idealan je izbor za obitelji koje traže stabilan i dugoročan dom.
Prostor prilagođen obiteljskom životu
Stan je osmišljen tako da svakom članu obitelji pruža svoj kutak, ali i zajednički prostor za druženje: prostran dnevni boravak – središnje mjesto okupljanja, kuhinja s blagovaonicom, dvije spavaće sobe – savršeno za roditelje i djecu, kupaonica s kadom – praktična za svakodnevnu rutinu, balkon – dodatni prostor za opuštanje, predsoblje i pripadajuće spremište
Raspored je funkcionalan i lako prilagodljiv potrebama obitelji kroz godine.
Udobnost i sigurnost:etažno plinsko centralno grijanje – kontrola troškova i topline doma
kvalitetna i mirna zgrada
besplatan parking oko zgrade
ugodno i sigurno susjedstvo
Lokacija koja olakšava svakodnevicuMalešnica je kvart koji obitelji biraju s razlogom: škole i vrtići u blizini, parkovi i zelene površine za igru i boravak na otvorenom, trgovine i svi, potrebni sadržaji na nekoliko minuta, odlična povezanost (vlak + autobus), mirna, organizirana i sigurna sredina
Ovdje djeca imaju prostor za odrastanje, a roditelji mir i praktičnost svakodnevnog života.
Za više informacija, kao i za razgled nekretnine, slobodno nas kontaktirajte
Ivan Jurković
E-mail: ivan@palace.agency
Kontakt broj: +385 91 111 8089
Šifra nekretnine: 9962