Trosobni stan Donji grad, Donji Grad, Medulićeva, Zagreb

€ 180.000
3
37 m²
1
P
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 09. 05. 2026.
Opis

referenca: 220

Zagreb, Donji Grad, manji trosoban stan

Donji Grad, Primorska ulica

Simpatičan manji trosoban stan površine 48 m2 (u ZK 37 m2) u suterenu/razizemlju stambene zgrade izgrađene 1903. godine, u potpunosti adaptiran 2024. godine.

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s tuš kadom i wc-om, kuhinje, dnevnog boravka i dvije sobe.

Izvrsna lokacija u neposrednoj blizini svih sadržaja, tramvajska zona.

Idealno kao investicija za dnevni ili mjesečni najam ili kao vlastita oaza mira u
centru grada s korištenjem zajedničkog vrta za odmor i boravak kućnih ljubimaca.

Orijentacija: zapad, sjever, jug
Grijanje: etažno centralno plinsko
Cijena: 180.000,00 EUR
Posrednička naknada: 1% od ugovorene kupoprodajne cijene

https://nekretnine-green.hr/
ID: 220

ID CODE: 220

Danijel Mrković
Agent s licencom
Mob: 095 352 0311
Tel: 0953520311
Kat
Podrum (-1)
Dizalo
Ne
Površina
37 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Cijena
€ 180.000
Cijena po m²
4.865 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    1903
  • Grijanje

    Centralno, podno grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Tlocrt
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+21
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili