map icon

Stan novo, drugi kat, Zadar

Zadar
€ 1.320.000
5+
265 m²
3
2
Da

Bilješka

Oglas ažuriran 16. 04. 2026.
Opis

referenca: 1089-1

ZADAR,
KOŽINO,
LUKSUZNI PENTHOUSE S 4 NA DRUGOM KATU, OD IMPRESIVNIH 239 M2 NETO STAMBENE POVRŠINE.

Ekskluzivni penthouse s panoramskim pogledom i luksuznom krovnom terasom
U srcu mirnog i prestižnog naselja Kožino, nadomak Zadra, smješten je jedinstveni penthouse koji pruža vrhunski komfor i luksuzan stil života.

Ovaj prostrani penthouse, neto stambene površine 239 m, nalazi se na drugom katu urbane vile s liftom, u objektu s ukupno četiri stana.

Njegova iznimna lokacija u neposrednoj blizini mora omogućuje spektakularan panoramski pogled na Jadran, dok suvremeni dizajn i prvoklasna oprema zadovoljavaju i najzahtjevnije ukuse.

Prostran, svijetao i funkcionalan interijer
Penthouse je pažljivo projektiran kako bi osigurao otvorenost prostora, obilje prirodnog svjetla i vrhunsku udobnost.
Kuhinja s blagovaonicom povezana je s prostranim dnevnim boravkom, stvarajući elegantan i funkcionalan životni prostor. Velike staklene stijene u dnevnom boravku omogućuju nesmetan pogled na more i obalu.

Stan raspolaže s četiri prostrane spavaće sobe, od kojih dvije imaju vlastite luksuzne kupaonice, dok dodatna kupaonica osigurava udobnost i komfor svim stanarima i gostima..
Gospodarska soba s vešerajem pridonosi praktičnosti i organiziranosti doma.
Dva balkona dodatno proširuju životni prostor i pružaju još više mogućnosti za uživanje na otvorenom.

Poseban doživljaj pruža krovna terasa od 143 m, na kojoj se smjestio grijani i hlađeni hidromasažni infinity bazen, savršen za opuštanje uz zalazak sunca.
Uz bazen se nalazi vanjska ljetna kuhinja, idealna za uživanje u mediteranskoj gastronomiji i druženje s obitelji i prijateljima.

Vrhunska oprema i tehnologija
Penthouse je opremljen split sustavom klima uređaja u svim prostorijama, dok sustav grijanja osigurava dizalica topline za maksimalnu energetsku učinkovitost i ugodan boravak tijekom cijele godine. Termo fasada s 10 cm izolacije osigurava optimalnu toplinsku i zvučnu izolaciju.

Dodatne pogodnosti
Osim luksuznog interijera i krovne terase, stan uključuje veliko spremište od 21 m, dva garažna parkirna mjesta te jedno vanjsko parkirno mjesto, osiguravajući dovoljno prostora za vozila i dodatnu praktičnost.
Ovaj penthouse je savršena kombinacija luksuza, moderne arhitekture i nenadmašnog pogleda na more, pružajući jedinstvenu priliku za prestižno stanovanje u jednoj od najljepših lokacija na dalmatinskoj obali.

Iskoristite ovu priliku za svoj dom iz snova na prestižnoj lokaciji.

ID nekretnine: 1089-1

Za sve informacije i razgledanje nekretnine,
kontakt:
091 900 7040
00385 91 9007040
Marko Čakarun
marko@plusnekretnine.hr

ZADAR, KOŽINO,
LUXURY 4-BEDROOM PENTHOUSE ON THE SECOND FLOOR WITH AN IMPRESSIVE 239 M OF NET LIVING AREA
Exclusive penthouse with panoramic views and a luxurious rooftop terrace
Located in the heart and prestigious area of Kožino, near Zadar, this unique penthouse offers top-level comfort and a luxurious lifestyle.
This spacious penthouse, with a net living area of 239 m, is situated on the second floor of a modern urban villa with an elevator, in a building with a total of four apartments.
Its exceptional location, in close proximity to the sea, provides spectacular panoramic views of the Adriatic, while its contemporary design and premium equipment satisfy even the most refined tastes.

Spacious, bright, and functional interior
The penthouse has been carefully designed to ensure an open layout, an abundance of natural light, and superior comfort.
The kitchen with dining area is connected to a spacious living room, creating an elegant and functional living space. Large glass walls in the living room offer uninterrupted views of the sea and coastline.
The apartment features four spacious bedrooms, two of which have their own luxurious en-suite bathrooms, while an additional bathroom ensures comfort for all residents and guests.
A utility room with a laundry area adds practicality and organization to everyday living.
Two balconies further extend the living space and provide additional opportunities to enjoy the outdoors.

Spectacular rooftop terrace
A special highlight is the 143 m rooftop terrace, featuring a heated and cooled hydromassage infinity poolperfect for relaxing while enjoying sunset views.
Next to the pool, there is an outdoor summer kitchen, ideal for enjoying Mediterranean cuisine and spending time with family and friends.

Top-quality equipment and technology
The penthouse is equipped with a split air-conditioning system in all rooms, while heating is provided by a heat pump, ensuring maximum energy efficiency and year-round comfort.
A 10 cm thermal fasade provides excellent thermal and sound insulation.

Additional amenities
In addition to its luxurious interior and rooftop terrace, the apartment includes a large 21 m storage room, two garage parking spaces, and one outdoor parking space, ensuring ample room for vehicles and added convenience.

This penthouse is a perfect combination of luxury, modern architecture, and breathtaking sea views, offering a unique opportunity for prestigious living in one of the most beautiful locations on the Dalmatian coast.

Take advantage of this opportunity to own your dream home in a prime location.

Property ID: 1089-1

For more information and to arrange a viewing, please contact:
091 900 7040
00385 91 9007040
Marko Čakarun
marko@plusnekretnine.hr
Ako želite znati više, možete razgovarati s Marko Čakarun.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
2 kat
Dizalo
Da
Površina
265 m²
Prostorije
5+
Spavaće sobe
4
Kupaonice
3
Cijena
€ 1.320.000
Cijena po m²
4.981 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2025
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Grijanje

    Centralno, podno grijanje
  • Klima uređaj

    Centralno, hlađenje/grijanje
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+18
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili